Jump to content

Дебитомер G70


atanasow94

Recommended Posts

Първо извинявам се , че пускам евентуално тема която я има, но съм нов и ако администрация реши да изтрие допитването ми. Колата е А4 б6 1.9(131) и има следния проблем (прикачам и снимка от ваг кома). При нормално ускорение (пример) карам на 4та с 60 и като и подам малко повече газ не иска да отлепи (отлепя след 3-4 секунди сама), а по някога докато не се угаси или да се смъкват предавките отново не иска да се наема. Наема но все едно няма турбо. От допитвания знам, че това е дебитомер, който подава информация на компютъра постъпилото количество въздух и т.н и т.н. При покупката на колата в багажника имаше дебитомер (предполагам стария) и нов филтър, който така и не смених до преди няколко дена. Та възможно ли е да си е заминал отново дебитомера и ако е как мога да се уверя на ? че е той, защото е цифра. И другото което е когато са го сменяли (предния собственик) буксата която се закача на самия дебитомер е леко счупена и си мисля че може да не контактува или да оказва самото трасе ( от буксата до компютъра). Защото според мен ако си е отишъл самия дебитомер трябва постоянно да си е спъната. И евентуално някой ако знае какви стойности трябва да ми даде на живи данни.

received_1938678566351284.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на грешката наистина говори за проблем с буксата.Намери си букса и я смени.След това направи лог на 3ти канал и ще се разбере дали стоиностите на дебимера са нормални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...