Jump to content

Помощ за смяна на Вентилатор Ауди 100 С4


peshaka1

Recommended Posts

Колеги  предстои ми смяна  на  Вентилатор  на  парното  на  Ауди 100 C4    като  ударя кутията  отвън   тръгва  мисля че  е втулки  трудно ли се  сменя целият вентилатор? Имам намерение да го сменям с нов 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш климатик е сравнително лесно, ако имаш климатик е повечко играчка. Потърси, има тема със снимки във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно голяма играчка е да се смени. При мен също тръгва след почукване. Четките бяха свършили, смених ги, но се оказа и че колектора е износен и четките задират. Ако го вадиш, по добре го сменяй.

Редактирано от stefan_mil4ev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го свалях наскоро че ми гръмна радиаторчето на парното :wall: 

И несъм свалял таблото както ми казваха навсякъде и по клипове които гледах, моята е с климатроник и наистина е много неудобно.

За цял ден може да го разглобиш смениш и сглобиш , но все пак е относително де :hilezh:

Редактирано от Gushaneca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
На 6.06.2017 г. at 16:41, Gushaneca написа:

Аз го свалях наскоро че ми гръмна радиаторчето на парното :wall: 

И несъм свалял таблото както ми казваха навсякъде и по клипове които гледах, моята е с климатроник и наистина е много неудобно.

За цял ден може да го разглобиш смениш и сглобиш , но все пак е относително де :hilezh:

Колега ако може да дадеш малко повече инфо как си го свалял че и на мен ми предстои смяна на радиаторче. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...