Jump to content

a6 c5 2.4 165, пали трудно когато е загряла


silvestar1

Recommended Posts

Здравейте колеги имам нужда от помощ, колата е на газ и газаджията каза, че ми бил откачен вакума, и следователно го е закачил, от тогава колата пали трудно с продължително задържане на ключа когато е загряла на 90 градуса, при студен мотор го прави но по рядко иначе като я огася и веднага пак запаля пали от раз, колата винаги пали на бензин, страх ме е да не се прецака стартера, ако някой може да помогне ще съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

мерси колега, той газаджията каза, че е свалял изпарителя за да ми смени филтрите на газовото, най вероятно той да го е прецакал преди да му я закарам не правеше така някаква настройка и прави, работата е ясна най-вероятно той е прецакал нещо.  мога ли за сега да я карам така, че съм зле с финансите, или ще стане по зле, да не ме остави на пътя 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да  провериш, за да си сигурен на 100%, че е това.

След като я изгасиш ,извади вакумното маркуче ,което идва от изпорителя и го потопи в чаша със вода,ако излизат мехурчета ,си за ремонт на изпарителя.

Може да си караш така за момента ,проблема е главно с  трудното палене

Редактирано от turbofen86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай преди да паркираш да гасиш колата на бензин. Примерно последните 50-100 метра и маневрата за паркиране я изкарай на бензин. Пробвай го 10тина пъти и наблюдавай дали имаш проблеми. Ако проблемът изчезне, определено газовата е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...