Jump to content

Питания относно добавки към Ауди А4 (В7)


MAPTO7007

Recommended Posts

По всичко личи,че към подлакътника,ще трябва да взема и стойката с шпилката отдолу,където да се закрепи ... да отрежа дупката,да напасна и така ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С подлакътника - мисията е изпълнена ...

Сега кажете някой,който може безпроблемно да съдейства или да монтира лостчето за темпомата,модула го имам ... нужно е поставяне само на лостчето ... но понеже незнам кое,как и къде се разкача и прочие,ще е хубаво някой който го е правил да каже.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За активацията с Ваг Ком след поставянето ми е ясно,мен ме интересува поставянето на самото лостче,другото е лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bsdnikolov @toshkov81

Вторият е в ПАзарджик и си заслужава да ходиш ако имаш няколк онеща за правене. Ще се справи и с Ел. стъклата отзад ако имаш частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

На ел.стъклата не държа толкоз ... но на темпомата да ...

 

Започнах обаче да се замислям и за парктроник ама ОЕМ ... та ще видиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмислен е!

Сложи си от тези лентите, които се лепят зад бронята. 

 

Работят коректно сравнително и нищо не се дупчи най вече, колата остава оригинална.

Не се занимавай с глупости :)

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видиме,Аз по принцип си питам да си знам ....

 

А сега въпрос с повишена трудност,къде сте си вързали/взели (+) ( - ) за Радар-Детекторите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам уйслър 8г.стар модел е вече,но ако не ти се дават много пари..е идеален.Камерите в патрулките ги хваща доволно.Виж ЗА стационарните НЕ става !Трябва ти някой с GPS!Взел съм ток от плафона, средния и по точно от ключа за лампата за четене към пасажера.Не е най добрия вариянт ,но 5 г в аудито нямам проблем!

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, MAPTO7007 написа:

А сега въпрос с повишена трудност,къде сте си вързали/взели (+) ( - ) за Радар-Детекторите?

От плафона горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би сте прави,макар да не ми се пипа по заводските букси.

Вчера взимах ток от буксата на крушката на задния пепелник,за подсветката на подлакътника ... да се надяваме че няма да имам проблем така се каже.

Ще го помисля ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако колата разполага с такъв gps приемник може ли той да се свърже с детектора?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Какво ще кажете за този

http://gpsmagazin.com/РАДАР-ДЕТЕКТОРИ-78/-156/GPS-детектор-на-Speed-камери-Quintezz-Spy-601.html

или този

http://gpsmagazin.com/РАДАР-ДЕТЕКТОРИ-78/-156/GPS-детектор-на-Speed-камери-Inforad-K0-602.html

И двата модела са с доживотен ъпдейт на базата от данни от камери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам тези са САМО за стационарни камери ,а единия има въведени и за патрулки обичайните им места (мое мнение, че не е добър вариянт това)Така ,че вършат на полувина работа.Аз лично предпочитам да знам къде е патрулката реално, отколкото, ,,обичайни места" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Това реално върши същата работа като всяка една навигация на която са и вкарани координатите на радарите като POI. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този gps приемник за какво ще служи? Няма ли да е точно за този цел като засече камера, която да засича и да те предупреди? А на тези по- скъпите които са с gps приемник те не са ли на същия принцип?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GPS-a се ползва за да се знае локацията на колата ти. GPS не може да се ползва за да се засича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е от плафона ... вероятно някъде при бушоните или при релетата ще търся да го вържа и ще е при предното стъкло ама долу ниско.

 

Тези дни ще се занимавам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Така - свързах радар-детектора към бушон №39 който е 20А и е за Радио-то ... масата я взех непосредственно от болтчето на таблото - това го видях в един чуждестранен форум.

Всичко работи за момента - неусетих да има загряване на кабелите - нищо.

Според Вас има ли някакъв проблем и място за притеснение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...