Jump to content

Audi a4/b7 3,0tdi автоматик не включва над трета скорост


eXploratiOn

Recommended Posts

Здравейте. Карам а4/в7 3,0tdi автоматик при каране с по тежък крак стига до четвърта, по някой път си минава на пета, но  два три пъти опитва за момент светва 4 и след това пак минава на 3-та и след 2-3 такива опита светват всички PRNDS индикации на таблото, върви си но не сменя по нагоре от трета, поне така мисля че е трета, че и те изчезват от таблото в смисъл не показва на коя скорост си. като се изгаси колата и се запали, всичко си е ок. От вчера я карам. нов внос е. не е сменявано нищо на борда пише servis 1500км. Ако някой знае горе долу какво и е да сподели, че не ми се сменява масло на кутията ако има нужда от ремонт. докарана е на платформа така че извън града не е карана и не знам как се държи и в по горните скорости. Благодаря предварително на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте колеги искам само да попитам на скоростната ми кутия само 1-ва и 2-ра работят превключва на 3-та и все едно не е на скорост превключвам на 4-та и директно изхвърля на 2-ра, колата е Ауди А4 Б6 В6 2.5ТДИ КУАТТРО 180КОНЯ 2002Г. някой ако знае какъв е проблема да ми отговори моля, благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...