Jump to content

СМЯНА НА ДИСПЛЕЙ С ПОСТАВЯНЕ НА НАВИГАЦИЯ


emildinkov

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм собственик на Ауди А6 2007г. В момента съм с червения монохромен дислей (малък,тесен)  и искам да го заменя с по-широкия екран  на навигацията. Някой може ли да ми каже правил ли е подобно нещо, към кого бих могъл да се обърна и подобно нещо какви пари може да ми струва ? Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето това ти трябва:

 

https://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A6-4F/Nachruest-Set-MMI-Basic-Plus-MMI-High-Linksverkehr

 

Естествено втора ръка ще се намерят нещата по-достъпно, но mmi unit-a и навигацията са си традиционно скъпи. Кой ще се навие да ти направи ретрофита е друг въпрос.

 

Иначе за повече инфо търси при чичо гугъл Audi A6 4f mmi basic to high retrofit

 

Иначе на мен ми остана под ръка само екран и табло за голям екран (пре-фейс) - ако тръгнеш да събираш частите :)

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз нещата мога да си ги намера до колкото разбрах ми трябва по големия сив капак на таблото, дислей и модул и кабели към тях. Обаче големия ми проблем е кои ще може да ми е монтира... Мисля че това са нещата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В линка по-горе колегата ти е посочил всичко, което ще ти трябва, прегледай го пак. 

Вече кой и дали ще се навие да ретрофитне цялата система, действително може да се окаже проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някои които го е правил това или просто да познава някои които го е сменял. Интересувам се какви са отзивите, работи ли добре заслужава ли си ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо плашещо и сложно :),мога да ти го направя но от месец септември нататък :).

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/24/2017 at 12:01, sunshai написа:

Цитиране на предходно мнение!

Здравейте,

Зачетох се из темата и идеята за по-голям дисплей много ми допадна. Въпросът ми е: необходими ли са допълнения освен пластмасата, по-големия дисплей и модула към него ( заедно със всички кабели ) или е на принципа Plug and Play?

Благодаря предварително! :zustimm:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават и радио модула, не знам дали е задължителен. не забравяй и че някой ще трябва да ти махне CP-то от control head-а и radio модулите. Имаш ли всичките бутони на mmi конзолата, да не се окаже че е от тези орязаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/25/2017 at 12:08, Manniakk написа:

Цитиране на предходно мнение!

Това е което имам.. от орязаните ли е ? Съжалявам за лошото качество, но не намерих друга снимка в телефона си.

Audi A6 S line.jpg

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...