Jump to content

Проблем с Багажник


sp100

Recommended Posts

Здравейте, темата е супер полезна! 

Следвай описаната процедура по демонтажа на моторчето и подмяната на би металната пластина с обикновена и се получи от раз, да добавя че трябва да се внимава с пружината която връща шнековия механизъм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте,само да спомена че и при мен се получи.Жалко че чак сега се поразрових да намеря оправяне на проблема,1 година само с ключ отварях багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте, поздрави за темата. днес и аз смених въпроснатото моторче с чисто ново, но проблема с не отварянето на багажника (само с ключа работи) остана, интересното е че дори не се чува моторчето да работи при натискане на бравата или от ключа  ...  утре ще прегледам кабелите по обстойно, но на пръв поглед изглеждаха добре. Някой да е имал подобен проблем или поне потенциално къде да погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

 Здравейте, колеги и за много години! Темата е много полезна, поздравления! Захванах и аз да го правя актуатора, тъй като почна да прави проблем с отварянето на багажника (няма сила да дръпне жилото). Проблемът е, (може и аз да не съм разбрал нещо) че въпросната права пластинка от клипа и описана от Traytor при мен я няма. В случая има друга извита пластина, която съм снимал отблизо. Въпросът е това ли е същата по-горе описана пластинка, която прави проблем или се бъркам? 

F3C9179C-95EA-4776-8EED-EE9979FEA062.jpeg

637A4B10-FD06-48E4-9125-1389C90FE7FF.jpeg

E6C52F84-D759-408D-9D7B-D9ED65B8BCBC.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...