Jump to content

EDS проблем и питане


predator_v_bg

Recommended Posts

Здравейте колеги имам питане относно EDS на ауди 80 б4 комби. Това което аз четох е, че трябва да работи като ESP системата, но при рязко потегляне, не ми премигва лампата на ABS (а четох, че трябва), и гумите си въртят! Някой има ли представа къде и дали има бушон или реле за EDS?

Благодаря ви! 47e272adbf0869ad09cfb492ed5369c9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има на коли на предно, но е много рядък. Виждал съм на Б4 2.6 на предно. Това е втората кола с такова. Може би се бъркаш с EDL при Б5 куатро.

Редактирано от Sklepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега може ли да споделиш, как се държи колата при боксуване? Имаш ли бутон за АBS? Премигва ли лампата на ABS при боксуване?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутон за абс има на колите до 92г. На същите няма едс, при сработване на едс системата не индикира по никакъв начин на таблото. Системата сработва до 30 или 40км /ч и разлика в оборотите между двигателните колела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

трябваше да има и някаква скорост автомобила, при тръгване от място не работи,при лед и едно буксуващо колело не помага, но при потеглил автомобил върши работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

не знам защо си с такива впечатления. при мен от място само да превърти едното колело и веднага захапва и така трябва да бъде   иначе няма смисъл от него. Ква ми е файдата от движещо се състояние, въпроса е да я накара да отлепи. Тя кога тръгне   кел файда.
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...