Jump to content

3.0 бензин - незапалване (misfire) на цилиндрите от едната страна - проблеми с тайминга?


Тодор К

Recommended Posts

Наистина да ги таковам... :DПреди да започне да мига чека бях свикнал с мисълта, че тези 220кс са само по талон. И понеже е асматик не очаквах, че може повече от това. А се оказа, че има потенциал в това кошле. :D Дори взе да ме радва, все едно съм си взел нова кола. :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги сега си взех ауди а6 3.0 асн.И имам сходни проблеми с тези които описвате първо ми показваше незапалвания в 3 цилиндър.Смених свещи и две бобини понеже незнаех кой е 3ти цилиндър,колата си продължи да работи грубо.обаче незапалванията вече бяха вече в повече цилиндри.Сега пак смених с други свещи беру и разменях бобини нищо само че сега показва само 4 цилиндър.Катализаторите са махнати обаче доста некадърно има някакви резонатори с заварени втулки за сондите обаче чека си светва от време на време.Понякога седи докато не го изтрия.Отделно по системата има разни заварки по снадки от които капе конденз,като цяло ми трябва читав майстор за ауспуховата система за гр София,Дупница.Отделно се съмнявам за някой вакум но незнам как да ги проверя.Колегата Тодор К виждам че си от София и доста с в час с този мотор,Ако ми оставиш някакъв координат за връзка с теб и ако желаеш да погледнеш колата ще съм ти много благодарен разбирасе ще си платя.Дори и някой друг от вас иска да ми помогне няма да откажа.П.с.Мисля че горните катализатори са там но дали проблема може да е в тях.Колата поне за мен си върви но нямам база за сравнение с друга.А отделно че досега карах 1.8 адр 125 автомат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@royce :) Благодаря тъкмо гледах сайтове за силиконовите маркучи за вакум и снадките.темата която си споделил е много полезна и много ще ми помогне за да видя кое къде.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...