Jump to content

Смяна на панела за ел стъклата ауди б6


MoH7aH4o

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От два дни съм горд собственик на ауди б6 131к.с. 6скорости, дизелче.. обаче без да искам си отворих работа. Та копчето за заключване на задните прозорци стоеше постоянно на заключено положение и натиснах го няколко пъти, но си оставаше в това положеное. Като го задържа отзад хората могат да си свалят прозорците, но като го пусна немогат. Та натиснах го малко по-силно това копче и самият панел влезе навътре. Сега кората на вратата ли се сваля или може само лайсната на която седи самият панел за да го върна обратно и другото което е какъв е проблема на това копче, че седи постоянно в това положение. Целият панел ли трябва да сменя или може да се оправи само копчето.

Редактирано от MoH7aH4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз го имам този проблем с прословутото копче. Заводски ли е така или се е прецакало и трябва ново управление? Понеже на б5 цата си бачкаше натискам- хората отзад си свалят или дигат джамовете. Връщам го обратно и само шофьора може да ги командва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прецакало се е. При мен работи идеално. Сваля се кората. За целта може да гледате клипчета в нета как се сваля най-удобно. Препоръката ми е да си купите щипки преди това защото ако нямате счупени, то ще счупите при свалянето.

https://youtu.be/kyqrg33zH8Q

Номер на щипките:8E0 868 243 

Предлагат се, потърсете ги, не искам да правя реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 13.07.2017 г. at 16:02, Traytor написа:

Прецакало се е. При мен работи идеално. Сваля се кората. За целта може да гледате клипчета в нета как се сваля най-удобно. Препоръката ми е да си купите щипки преди това защото ако нямате счупени, то ще счупите при свалянето.

https://youtu.be/kyqrg33zH8Q

Номер на щипките:8E0 868 243 

Предлагат се, потърсете ги, не искам да правя реклама.

Благодарности за клипчето! Много ми помогна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че е помогнало! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...