Jump to content

Регулиране на дюзите за пръскане на стъклото


К.Rusev

Recommended Posts

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вчера инсталирах всичко и в тази тема ще се оплача - седях в магазина на Ауто+ 1 час докато ми ги продадат, защото не им бяха "прехвърлени" от склада, така че избягвайте ги ако имате възможност, ако имате на близо някое Порше можете да ги поръчате, но само на място. 
Разликата иначе е ОГРОМНА, остава ми само да ги наглася като хората, че сега ми пръскат и по тавана.
Така и така сме на тема пръскалки - задната пръскалка може ли да се регулира? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще трябва да сменям машинката в близкото бъдеще, щото работи безпроблемно, но тръгва със забавяне.. Смисъл бутам лоста и чак след 30тина секунди тръгва.

Редактирано от simoV49
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смених моята. Преебах я докато се опитвах да сваля рамото за да монтирам такова което е с аеро туин.

Шлицата беше клеясала и се наложи да действам с груба сила за да я извада. 

Редактирано от Twiner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята беше яко клеясала като ревизирах моторчето. Предишния ден го пръсках с ВД и после "penetrating oil" на няква шано марка, на следващия ден с не много силно дърпане и клатене излезна. Трябваше грес да сложа после, ама не ми се сваляше пак. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сложих китайчетата. Добре пръскат, не е като оригинални VW, но е по-добре от заводските с 2-те църкалки. При мен се появи проблем с подгрева - буксите на китайчетата са от другата страна на пръскалката и не ми стигна кабелчето за да си включа и подгрева. Някой ден ще пробвам да освободя малко кабел при пантата на капака - става въпрос за 1 см. За сега съм закачил само маркучите - буксите на подгрева си стоят висящи вътре в капака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах проблем с кабела, стария беше лепнат с някво тиксо, като го отлепих ми стигна точно.

Sent from my P20 lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какви ги дават - китайчетата са 2 еднакви и буксата им е противоположна на оригиналните. Днес си включих и подгрева - освободих малко кабел откъм пантата на капака и си ги включих без проблеми...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте.Сложих пръскалки от Кади с преходниците.Но пръскат много ниско,въпреки че съм ги вдигнал до горе.Дали съм объркал нещо?Тези преходници се слагат от задната страна(не от към стъклото,а от задната страна)нали?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...