Jump to content

Регулиране на дюзите за пръскане на стъклото


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги 2 от пръскачките на предното стъкло са много нависоко и пръскат чак багажника :hilezh: как мога да ги регулирам или да ги закарам някаде да ми ги наместят?Колата е a4 b6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей на моята беше така и ги оправих като взех една тънка игла и минах през всички дупки на пръскалките. Мушкаш леко иглата навътре във железния отвор на пръскалото и наместваш.

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих от Кади след 2006 и сега ми пръскат като мъгла , много яко е махайте ги тия оригиналните пръскалки. :)

 

IMG_5165.MOV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат ли подгрев, че и аз се замислям - гледах такива от голф 5, на "око" изглеждат еднакви с на б6-цата, но ми се иска подгряването да си остане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, чоко написа:

Аз си сложих от Кади след 2006 и сега ми пръскат като мъгла , много яко е махайте ги тия оригиналните пръскалки. :)

 

IMG_5165.MOV

Колега можеш ли да дадеш парт номер на пръскалките които си сложил, много дразнят оригиналните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и с подгрев има и без от голф, кади, пасат, туаран но трябват и преходници че тези са по тесни има тема с номера на преходниците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте с подгрев както и аз , се поръчват от Кади след 2007, ако сте без подгрев вземате от Пасат6 , нови комплекта от Ауто плюс са 70 лв

и адаптерите са 8 лв двата иначе не пасват на капака по малки са , това е номера на Адаптерите

 

IMG_6260.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според тая тема:

https://klubaudi.pl/topic/1590-spryskiwacze-mgłowe-audi-a4-b6/

 

пръскалките са:

5M0955985C без подгрев (~20лв/бр)

5M0955986C със подгрев (~60 лв/бр)

 

тъй като новите прискалки са по малки от оригиналните са нужни адаптери: 8E0955431 (~3 лв/бр)

цените са без отстъпки в една от веригите за авточасти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Karakonjula е написал арт. номера за пръскалките за Audi B6 за да пръскате на мъгла. Няма нищо общо с фабричните на колата,така че слагайте смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

По 3 и нещо са в Ауди а пръскалки си поръчах за 14$ ама още не са пристигнали и не знам на какво приличат.:hilezh:

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.В ауто 1 имат дюзите и си поръчах адапторите за доставка.Другата седмица ще видя дали има смисъл от тази процедура и ще докладвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...