Jump to content

Ключ за фарове


Svetliu90

Recommended Posts

Здравейте колеги ,
Искам да сменя ключа за фаровете , че без това е надран ии диодчето за габаритите и то загасна. Та въпросът ми е  : гледам ,че в интернет има НОВИ за по 40лв . Дали са някакви ментета или спокойно се си го сменя с такъв ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам едно чисто ново копче за фарове което ми е от B7 с автоматичен режим.Ако те интересува можеш да ми пишеш и ще е нагласим някак си!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е без автоматичен режим .. благодаря все пак .

Интересно ми е какво им е на тия евтините ? Някой слагал ли е , за да каже от първо лице , какви са дертовете  с тях ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги , моя ключ е без Ауто . Ако сложа такъв с ауто , ще стане ли? Някакво кодиране дали ше иска? 

Някой слагал ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай по номера на стария ключ....моя оригиналния сам си го прецаках...нов oem е около 200лв...от olx си поръчах като гледах номерата да са същите и нямам дертове за сега. Съмнява ме с ауто и без ауто да са съвместими....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ключ с ауто ще ти трябва и комбинирания сензор за дъжд/светлина, челно стъкло за него, аутодим огледало(мисля че не е задължително, но  трудно ще намериш обикновено огледало със стойка за стъкло със сензор), няколко кабела и нова кодировка с vcds.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайския ключа с ауто няма нищо общо със сензора за дъжд, тоя китаец е направен само и единствено когато е на ауто и дадеш на контакт да светва фарките, изпробвано е и на Б6,Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение кой номер е ключа 

А и С са без ауто

В и  D са с ауто 

Моя лично е с С накрая и немога да си намеря китайски от българските сайтове, а не ми се чака 1 месец от китайските сайтове.

И някаква адаптация през ваг ком трябва ли , или слагам и газ?

 

Редактирано от Svetliu90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8E0941531B ето с този номер съм слагал на предишните ми аудита и не съм адаптирал нищо с ваг ком. Аз съм ги поръчвал от ebay през гапко идват за седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е здрав ключа, защо не смениш само врътката и пръстена с означенията (май му викаха бленда). На мен ми излезе около 10 лв. и покритието не се трие като на оригиналния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от "жичкаджиите" да каже ама диодите или каквото е там на подсветката не изгарят, но не съм сигурен. А "китайчето" освен блендата с иконките включва и самата врътка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Значи дори и да нямаш тази опция ауто на ключа ско сложиш нов ключ с ауто като запалиш колата и фаровете светват винаги без вак ком или vcds или други настройки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...