Jump to content

Плафон заден номер


Monceravelkos

Recommended Posts

Здравейте колеги,

можете ли да ми препоръчате някой от форума или сервиз от където мога да открия лампи за заден номер на ауди а3 2005 2 врати, трябва ми цялата джаджа не само лампички - 2 плафона са, липсват ми , искат ги при преминаване на годишен преглед. Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно какво точно ти трябва?

  • Целият панел с дръжката, включващ 2-те гнезда за плафони
  • Два плафона
  • Две крушки

?

Това за твое собствено изяснение, защото никак не става ясно коя е тая "джаджа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два плафона ми трябваха, поръчах цялата пластмаса с двато плафона (без дръжката за багажника) за 10,50 с доставка. Ще пиша като пристигнат че мн ниска ми се вижда цената. Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не схващам какво точно си поръчал? :gruebel:

Такова чудо ("цялата пластмаса с двато плафона (без дръжката за багажника)") за A3 8P просто няма!

81uX3RIYk%2BL._SX355_.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си излея мъката и аз- от няколко месеца единия ми плафон отзад свети по-слабо и "разсеяно" от другия. Съответно от време на време не светеше, премигваше и т.н. но се оправяше от самосебе си. Но от 2-3 дена тотално спряха да светят и двата плафона- евентуално 5 мин може да свети единия и след това няма никой отзад. Съответно и FIS-ът писва за изгоряла крушка.

С LED крушки съм от Пламен и на 99 % съм сигурен, че проблемът НЕ е в тях. Възможно ли е мизерията да идва от "чудото" , което е показал Муун в горния пост ? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В LED-тата е проблема с огромна вероятност.  ;)

Въпреки това обаче е редно да спомена, че моята стара лайсна я подарих на колега, чиито плафони над номера бяха спряли да работят (сток, нормални крушки) и проблемът наистина беше в нея. С моята тръгна и заспа. 

 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за А4 си намерих в АутоПро за 15лв. Парчето и са идеални, мокрят се и корозират клемите отзад, от там идва и проблема с премигването, може да се свали и почисти, но не винаги става....нов плафон си е чиста работа (:

Изпратено от моят C6903 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с нови оригинални плафони и проблемът е на лице.

Муун, заподозрял съм лайсната, защото преди време пробвахме с Пламен крушките(не на колата) и си светеха идеално. Но, когато са на колата, единият плафон не светеше на 100 %(виждаше се известно окисление в него), а вече не светят и двата..

Може би ще трябва да мисля откъде да намеря читава такава лайсна с брава...

Изпратено от моят GT-I9060I с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
На 22.07.2017 г. at 23:28, Moonland написа:

Само аз ли не схващам какво точно си поръчал? :gruebel:

Такова чудо ("цялата пластмаса с двато плафона (без дръжката за багажника)") за A3 8P просто няма!

81uX3RIYk%2BL._SX355_.jpg

Добре де   ... Как и къде да напиша правилно да ми излезе тая пластмаса че моята е нагоряла. .. ауди а4 б7 авант2005... Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.07.2017 г. at 22:30, Monceravelkos написа:

два плафона ми трябваха, поръчах цялата пластмаса с двато плафона (без дръжката за багажника) за 10,50 с доставка. Ще пиша като пристигнат че мн ниска ми се вижда цената. Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Извинявай колега ама от къде поръча тая пластмаса... търся че моята е нагоряла. .. какво да напиша че да ми излезе ... ауди а4 б7 авант 2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната( 8P4 827 574 3FZ ) от Порше е 204 лв. Има търговци във форума, които след прилична отстъпка я предлагат за 150 лв.

Аз лично взех лайсна от кола на части на мой познат за символична сума, но така и нямам време да я сложа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...