Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

Цитат

Но е меко казано абсурно типично по нашенски,да казваме,че щом си дал тия пари и го имаш в 15г. си кола си заслужава.

Стой мирен Балкан! Ти ревизия на парите и харчовете ли искаш да ми правиш? Аз няма какво да се хваля какви пари съм дал - има си сайт на руснака като пише цените + доставка.  

Тия точки които си написал да не вземеш да ги изтриеш-нека хората ги четат!!!

Човека пуска тема и иска информация,както и и куп потребители във фейса видяли клипчета и вече всеки 2-ри монтира такъв дисплей.

До момента в който чуват цената и... 

Успех на колегите, които се решат да си слагат такава екстра в колите а на останалите приятно гледане и цъкане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нищо няма да изтрия.

Човека пусна тема,даде му се клип,под клипа има цени,това беше всичко.

 

Останалите обяснения кое,как,защо,бяха излишни от моя и твоя страна,това е.

Не смятам ти правя сметки,със здраве да си ползваш ретрофит екстрата и да ти радва окото,друго не мога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, има общо събиране на поръчки за септември месец на въпросния цветен дисплей за да може да излезе по евтина цена. Ако някой има интерес мога да му дам фейс страницата за да се уточнявате с колегите там. 

Редактирано от mi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 31.07.2017 г. at 18:03, mi_audi написа:

Здрасти колега.

в моята кола се оборудвах с такъв дисплей.

дисплея си идва с допълнителна платка,която чете информацията от компа.

Реално си имаш Ваг Ком на оригиналното място на таблото. Следиш данни,грешки и т.н в реално време.

Нищо не се препрограмира и т.н. Само си закарах сутринта таблото и вечерта вече се радвах на цветния дисплей.

По информация само и единствено руснаци го правят.

Аз си го закупих от БГ,защото го имаше наличен последна бройка.

Ако мога с друго да помогна ще съдействам.

 

IMG_1241.JPG

IMG_1120.JPG

Мога ли и аз да се сдобия с такъв дисплей колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моженето можеш, ама гледай да си седнал някъде като поръчваш, че цената може да ти докара 2 инфаркта накуп....

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.07.2017 г. at 18:47, Ifou написа:

ColorMFA - https://www.drive2.ru/o/MultiMFA руски, цената мисля че беше около 12 000 рубли или около 350 лв. 

Fis-Control - http://www.fis-control.de/ - немски уж, тук вече говорим за +500, 600 лв

VFIZ  - https://www.qmatis.com/us/devices/menu-vfiz/menu-vfiz-audi - полски, за мен най-оптималния вариант - цена около 450 лв. 

 

Just now, atanasow94 написа:

Четейки предишните коментари ..........но все пак колко точно и от къде?

М'че чети по-внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.12.2018 г. at 19:25, atanasow94 написа:

 

В момента мисля че имаше партия за нова поръчка от България към руснаците.

Само дисплея без монтажа беше към 400 лв и монтаж около 150 - 200 лв

Чакането за доставка е няколко месеца!!!

Редактирано от mi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е важно да се спомене, че устройството което обсъждате не носи екстра "цветен дисплей"!!! Това е модул, който позволява допълнителна функционалност на вече наличния дисплей цветен или червен.

Идва едно блокче с няколко кабела, което свързваш към наличното табло и се прави еднократна адаптация, за да тръгне.

 

Като посетиш линковете се вижда:

- руснаците не поддържат вече страницата

- немският вариант е поевтинял - 226 EUR

- полският - 239 EUR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години струваше колкото една Андроидна навигация на която можеш да си въртиш Torque. Сега след поевтиняването пак струва толкова. :)

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, bomini написа:

 

 

- руснаците не поддържат вече страницата

Напротив, вече не пишат в темата, дали са линк, на който са прехвърлили нещата и всичко е актуално до днешна дата.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне от дадения линк  https://www.drive2.ru/o/MultiMFA  и доколко си спомням руския, има линк към архив на блога и предупредеждение, че може да има неактулна информация. Линк към нов сайт не видях на пръв и втори поглед :) 

 

Иначе и аз смятам, че е прекалено скъпо за тази екстра.

Редактирано от bomini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги къде са: ColorMFA

Дори се набутах в списъка, да видим кое-какво...

Май освен оригинално табло втора ръка, иванушките остават единствената алтернатива за цветномечтателите. Скъпо скъпо, колко да е скъпо, тук имаш освен цветния дисплей и още сума функции, които еднозначно получаваш от дойчо и збишек, за мен си струва всяка стинка.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвам Торк и не знам кое-какво:

ColorMFA - features.

, за мен цветния дисплей е най-ценното, всичко друго идва като бонус, а и си остава моето си табло.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Торк-а с елм не прави кой знае какво - чете и трие грешки само от еку-то, другите модули не ги вижда, а на живи данни можеш да видиш 7-8 показателя и това е. Руското нещо е пъти по функционално, ама и парите му са в пъти...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да го пратят, пък ще видим.... Сега някакъв тарикат от Франция май,  направил шина за дисплейчето на иванушките, че се двоумя дали да взема..., улеснява уж монтажа, че рашъните малко аджамийската подхождат там.

За комбинацията от цветен дисплей и вграден VCDS, 350 лв. не ми се струват непосилен разход.....

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ColorMFA наистина е доста добра идея за хора с монохромен дисплей и смятам също да се хвана на хорото след като другите ми опити за преминаване към цветен дисплей се провалиха. Освен това техния цветен екран е с по-голямо разрешение от този на оригиналното цветно табло.

 

Само че имам притеснения относно местенето им от Drive2.ru в новия форум, който самите те контролират изцяло и от който още не е излязла готова партида. Мисля да изчакам докато модулите от 12-тата партида бъдат потвърдени че са получени от клиентите им.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мисля че са 100% легит., а и вече може да се провери:

Не ми се чака, ама най няма друг начин.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая 35-ца е за уж по-бърза доставка, с EMS , да видим...,  Альошите ич не си дават зор.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...