Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

Вече започнаха да изпращат от 12-тата партида. От един постнат тракинг номер във форума се вижда за колко време достига до Белгия по почтата: цък!

 

Вижда се също че идват от Таранрог, което е доста близко.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според последния пост на руснака от тази сутрин, мисля че има вероятност да разпрати и 13-тата партида до 1 - 2 седмици, ако нещо не ни баламосва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Още не е късно да влезеш в списъка на 13-тата партида, която ще започне да се разпраща в края на февруари и началото на март. Трябва да си отвориш профил във форума ColorMFA.ru и да изпратиш лично съобщение на DirtyliMe. Пишеш му каква кола караш и колко фиса искаш. След като му изпратиш парите влизаш в списъка. В момента остават още 24 празни места в списъка, а той расте средно с по 1-2 човека на ден.

 

Иначе чакането за 12-тата партида е било доста по-дълго - около 5 месеца. Колегата @bsdnikolov е част от нея и може да потвърди. Чакането за 13-тата, особено ако влезеш сега се оформя да е в рамките на 1-2 месеца.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В българската Фейсбук група струва 800 лв. заедно с монтажа и няма опция да се поръча без монтаж. Чакането е същото, защото ги поръчват от ColorMFA и те. Груповата отстъпка която производителя предлага е малка и отива в джоба на организатора. Иначе индивидуално без монтаж от ColorMFA струва 200 долара или 177 евра (променя се по курса на долара спрямо еврото).

 

Доставката от ColorMFA е без пари по Почта России и има проследяване. През EMS е с няколко дни по-бързо, но според мен не си заслужава.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в най-лошия случай. Не знам обаче дали производителя пише реалната стойност или по-ниска. Добре е някой който вече го е получил да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, CVT написа:

В българската Фейсбук група струва 800 лв. заедно с монтажа 

 

Т'ва е шега предполагам? Кой иска такива пари?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, CVT написа:

Иначе чакането за 12-тата партида е било доста по-дълго - около 5 месеца. Колегата @bsdnikolov е част от нея и може да потвърди. Чакането за 13-тата, особено ако влезеш сега се оформя да е в рамките на 1-2 месеца.

За да се включиме с колегата в 12-та партия, чакахме от средата на май. Това са си едни 9 месеца чакане. А да не говорим, че незнайно по каква причина, дисплея пътува вечe мeсeц от Русия :( и още не е дошъл.

 

Преди 5 часа, CVT написа:

Не знам обаче дали производителя пише реалната стойност или по-ниска. Добре е някой който вече го е получил да сподели.

Ще споделя, когато пристиге най-после!

 

преди 24 минути, NIKO написа:

Т'ва е шега предполагам? Кой иска такива пари?!?

На Папазов вече дойдоха 15-те дисплея (той си ги е поръчал с експресна пратка  с DHL и е разбил 25-те долара за доставка в бройките). Всички 15 са му предплатени. Тоест, @NIKO, не е шега. 15 човека са броили по 800 лева на Папазов и спокойно си чакат над половин година да им ги монтира.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки  разполага с парите си както намери за уместно, но все пак двойната цена за един артикул ми е някак нелогична. Но това са мои проблеми....

Да приемем, че човек си поръча сам, това са грубо едни 350 лв. Ако реши, можа да ти прати таблото на теб(някъде беше споменал монтаж в порядъка на 150-250 лв., нещо, от което, ако си съгласен, ще се възползвам и аз) и така сумата става 600 лева.

Откъде идват другите 200, за мен е мистерия:nixweiss:.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, NIKO написа:

Да приемем, че човек си поръча сам, това са грубо едни 350 лв. Ако реши, можа да ти прати таблото на теб(някъде беше споменал монтаж в порядъка на 150-250 лв., нещо, от което, ако си съгласен, ще се възползвам и аз) и така сумата става 600 лева.

Ако се включиш в 13-та партия на  autopilot, може да разчитаж на монтаж от мен. 150 лева за монтаж, според мен е справедлива цена.

В момента е на 186 от таргет 210 броя. Има още 24 заявки да приеме, преди да затвори поръчките.

 

P.S.

Интересното е, че Папазов не го виждам със заявка в 13-та партия. Възможно е, да се е пренаситил вече българския пазар. 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, там съм аз, един от първите, дори съм платил и "бърза" доставка .

Много вероятно е, да се възползвам от услугите ти, знаеш лафа за брашното и майстора :) .

А за въпросният човек, при такава надценка за мен е напълно обясним отлива.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте склонни да се бръкнете с 8 стотака и да чакате почти година само за да спестите купуването на ново табло 

защо не погледнете поляка от qmatis?
Аз си взех от там преди 3 години неговия модул и си взех ново табло.

Ако не се мятате на модул с всички екстри ще ви излезе - 300 еврака за табло с плазмен дисплей + 220 евра за qmatis + някой лев за прекодиране на таблото и ключовете

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инцидентно беше. Чакахме много дълго, докато отвори записванията за 12-та партия. За тринайста партия, предполагам ще се чака 3-4 месеца докато бъде произведена и пусната към клиентите.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Ngoro написа:

......ще ви излезе - 300 еврака за табло с плазмен дисплей + 220 евра за qmatis + някой лев за прекодиране на таблото и ключовете

Това са над хиляда лева, по-добре да ѝ взема окачване на кошницата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате нерви 9 месеца да чакате, можете и да намерите табло и за под 300 еврака

Аз моето го купих за 150 евра.

сложих цена 300 щото по толкова ги гледах сега в ebay

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, bsdnikolov said:

...

А да не говорим, че незнайно по каква причина, дисплея пътува вечe мeсeц от Русия :( и още не е дошъл.

 

Ще споделя, когато пристиге най-после!

...

 

А не получи ли номерче да можеш да си го следиш през сайта на Почта России или EMS? Руснака беше дал едно номерче на един белгиец през публичния форум:

 

https://www.pochta.ru/tracking#RO162603193RU

 

Само виж колко бързо е стигнало до Белгия - за 8 дни. После обаче е стояло цели 2 седмици в митницата в Белгия преди човека да си го получи. Да не би и твоето да е на някой рафт в митницата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Въобще не излиза да е влезнало в България.

А и не е мое, за 8L-ката на колегата ми е. Той си го движи, аз го играя консултант до момента. А после и монтажник :D.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената от 150 лв. за монтаж която предлагаш е повече от справедлива. Лично аз нямам никакъв проблем да се справя с електрониката. Това което ме притеснява е рязането на циферблата с цел да се разшири отвора за новия екран. Слаб съм в този вид ръкоделие и съм омаскарявал доста неща. За щастие имам резервен циферблат от едно табло с цветен екран което не успях да подменя, така че първо ще пробвам на него. Само че нямам идея как да подходя така че отвора да стане перфектен и да не надраскам циферблата.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT Колега видях, че си в списъка за 13та партия. След като му писа на лично кога ти отговори и те добави ? Писах ми оня ден, за каква кола , коя година с какъв фис е в момента и общо взето всичко и че искам да ме запише за 13 партия, но още нямам отговор.Нито ми е пратил данни за плащане, нито съм в списъка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното го изпратих на 30-ти януари в 19:05. Той ми отговори чак на 1-ви февруари в 07:50 (след ден и половина). Изпратих му парите по PayPal след 1 час в 8:45 и му писах номера на транзакцията и адреса си. След още един час в 9:59 той ми писа че ме е добавил към списъка.

 

Сега гледам че за нула време списъка стигна до 202, защото май мнохо хора се мъчиха да са последни че да чакат по-малко.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...