Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

Ватенката май са го нападнали тамошните блатные, сайта не пуска вече регистрирани, както и нови регистрации. Така както изглежда, който сварил, натоварил^_^.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз минах през "забравих си паролата" и ме пусна.

14-я партия ColorMFA by Autopilot. 14-th Batch ColorMFA by Autopilot

1 сообщение • Страница 1 из 1
 
Аватара пользователя
DirtyliMe Сообщения: 66 Регистрация: 29 дек 2017, 09:55

 

Сообщение  20 май 2019, 20:53

14-th batch

Набор в 14-ю партию закончен. Для заказа ждите 15-ю партию. Ориентировочно в сентябре будет начат набор

14-th batch is closed (full). Wait 15-th batch for order. next batch will start in September
 

Эта тема содержит 80 ответов

Вы должны быть зарегистрированны для чтения сообщений в этой теме.


Регистрация Вход
Ответить 
1 сообщение • Страница 1 из 1
Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, Флязох, иска да се чекне "влизам анонимно", ватенките са оцвъкали нещо.

Все съм попадал на нелогични търговци, ма като тия двамцата инертаджии, други нЕма.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте отново колеги,гледам че братушките пускат следващия понеделник 15-та партия,обаче не съм наясно как става поръчката как се превеждат парите какво трябва да дам като информация на ватенките!Понеже не съм наясно писах на Папазов дали няма да прави поръчка за да не се лутам,но ми отговори че не искал да се занимава понеже ставало бавно.Някой друг ако има навит да правим партия заедно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави партиите, нищо не печелиш от тях. Просто изпращаш ЛС на Dirtylime, даваш си адреса и казваш че искаш доставка по стандартната поща за еди-какъв си модел кола. След това той ще ти изпрати ЛС как да изпратиш парите. След като ги получи те слага в списъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Успях да се запиша в списъка за Color Mfa - то още във вторник 6 ноември преведох парите на DirtyliMe,преведох му парите през pay pal и във pay pal където е полето  '"note" написах "gift",обаче днес проверих баланса по сметката и имам "refund" на парите!Гледам обаче че съм в списъка под номер 41.Имам питане относно дали някой колега е поръчвал от 15-та партия и да са му върнали парите?Преведох му 200 долара или точно 367лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши му на ЛС. Също не забравяй като започне да ги изпраща да му изпратиш още едно ЛС с точния си адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз нямам ползвам на брат ми ,но той ми каза че вижда парите като върнати !Интересно че същия ден който  ми ги е върнал тогава ме е добавил в списъка!Сигурно се е омотал нещо руснака!

Иначе са добавени с дебитна карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе са добавени с дебитна карта.Сега (DirtyliMe) ми е писал като отговор това :Because i ask to pay as a gift ir transfer tovrelatives, but send money as a purchase .

Как да ги пратя тия пусти пари като подарък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройството няма гаранция, но и няма гаранция че изобщо че ще го получиш. Всичко е 100%  на доверие, но до сега не съм чул за проблеми, ако изключим забавянията от няколко месеца.

 

Когато чух за първи път за тях преди година и реших да си поръчам се притеснявах да не са някакъв измамнически бизнес. Обаче като видях колко са зле нещата им от организационна гледна точка още с изпращането на парите, веднага се сетих че измамнически бизнес не би оцелял и месец ако я кара като тях! Никой измамнически бизнес не отнема седмици да ти отговорят как да им изпратиш 200 долара, или пък да ти ги връща обратно веднага след изпращането без обяснение! 😆😆😆

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Днес ми остана малко време да флашна най-новата версия (b31). Добавили са Trip 3, но трябва да се активира през скритото Debug меню. Аз даже и не знаех че има такова меню, но се оказа че има и се активирvа като се отиде на скрийнсейвъра и се задържи бутона за надолу над 10 секунди. Намерих и два интересни екрана, които сигурно ще бъдат активирани със следващата версия, а засега са само достъпни в режим Debug.

 

Единия показва данните от датчика на волана, а другия работата на климатика: 

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си чакам да ми го изпратят,от 10 януари е почнал да ги разпраща и за два месеца е разпратил около 50-60 броя .Действат като охлюви,Руска му работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Между другото, ако някой си търси дивайса за В5-ца, ето тука един юнак продава готово монтирано на табло: цък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МераклиЙ, ще чакате още:

Цитат

Внимание!
в данный момент отправка 15-й партии приостановлена в связи известными событиями в России и мире

также приостановлена работа некоторых производств и обработка международной почты, в сязи с чем мы не имеем возможности заказать комплектующие для производства.
мне пишет очень много желающих записаться на 16ю партию и большинство не получает ответа, либо получает ответ в виде "вся информация будет на форуме".

набираемся терпения и периодически смотрим обновления на форуме. как только станет возможным, мы объявим набор и разошлем остатки.


Attention!
at the moment, the shipment of the 15th batch is suspended due to well-known events in Russia and the world

also, some production facilities and processing of international mail have been suspended, so we are not able to order components for production.
lot of people who want to sign up for the 16th party and most do not get an answer, or get an answer in the form of "all information will be on the forum".

we are gaining patience and periodically watch updates on the forum. we will announce new batch and send out the rest as soon as possible

, затова:

 

Преди 17 часа, NIKO написа:
  •  

Момчета, някой да иска чисто нов комплект Colormfa за А4В6?

:rolleyes:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...