Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

До сега никъде в Нета не съм срещал някой да е написал как фърмуера може да се прочете или запише на табло от B6/B7. Даже и не съм намирал готов фърмуер от табло на А4 или RS4 постнат някъде за сваляне. От друга страна пълно е с инструкции как да присадиш табло от RS4 на А4. Mисля че е достатъчно трудно, неясно, или направо невъзможно и затова хората масово избират варианта с присаждането.

 

Разбира се ако някой знае лесен начин ще е супер да го сподели.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами варианта е с програматор, eeprom-а не е проблем, но за процесора не знам.. гледам че е някакъв NEC. Отделно дали изобщо някъде ще се намерят нужните файлове. много ме съмнява Правил съм го успешно на A38P/TT8J facelift и с голям зор успях да намеря читави флаш файлове, но да в крайна сметка нещата се полуиха и таблото добива нови функционалности.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕПРОМА е най-лесното, но в него фърмуер няма. Процесора е с онборд флаш, така че е ако е заключен чрез е-фюзовете да може да се ъпгрейтва само през бутлодера - забрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2021 г. at 22:15, CVT написа:

VFIZ го прави:

 

Цитат

На сайте возникла критическая ошибка.

Узнайте больше про решение проблем с WordPress.

^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Бях решил да не правя повече ъпдейти и да си остана на b33, но се оказа че са добавили още една много готина функционалност: вече може да се показва на главния екран всяка една стойност от всеки канал на всеки модул.

 

Например като заредя VAG-COM и влезна в модула  02-Auto Trans, на канал 10 виждам че третата стойност е температурата на маслото на автоматика. ColorMFA вече позволява да я добавя към стандартните стойности които могат да се показват на главния екран по следния начин:

 

20220811_164250.thumb.jpg.207d44a144cf44dc3c74099e16f63f1b.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

@FanatikaTm, ти си в слисъка на 18-тата партида и един от малкото хора които не са го получили, докато колегата @bsdnikolov e в същия списък и си го е получил. Пиши му на ЛС и си дай адреса, иначе няма да ти го изпрати, даже и да си го дал преди. Когато поръчвах моето беше същата работа - това че още при поръчката съм си дал адреса не се брояло и чакал да го дам пак за да заел къде да го изпрати! :stupid:

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ти да видим аз му бех писал да го питам нещо той ме добавил в списъка ... Супер работа.... Сега идеята е ако завърша всичко дали въобще ще дойде в БГ

Sent from my 22031116BG using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DHL Express: Service suspensions Russia, Belarus and Ukraine

, ахам, оферта си е.

Тия са тоталка отсякъде, няма такава смехория "онлайн", жалко за интересния уред иначе.

Screenshot 2022-08-25 at 21-44-07 Universal Parcel Tracking - Global Package Tracking.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем с DHL, виж какво пише в линка който @NIKO e дал:

 

2022-03-02

Service suspensions Russia and Belarus
Our inbound services to Russia and Belarus have been suspended, which is why we are also not accepting shipments to those countries until further notice.

 

Inbound означава входящи. Изходящите не са проблем. А от 1-ви септември спират и вътрешните за Русия, което означа че остават само изходящите: цък!

 

After Sept. 1, DHL International will only provide express-delivery services from Russia to other countries, the company said.

 

Така че действай преди да са спрели и изходящите и работата да стане хептен севернокорейска! 😆

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично от автопилота съм купувал два дивайса, нямаше проблеми с доставки и срокове, не им знам бизнесотношенията, но тоя Данилчо е май в дъното на цялата галиматия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте, колеги! 

 

Кой отговаря за поръчката от Русия на тези дисплеи? 

 

Ако се прави поръчка близките месеци, можете да се свържете с мен. 

 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравите има проблем с оригиналния color fis кодато минавам пер меню 1 и 2 сичко си показва но като отида на меню 3 екрана става черен моля за помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2023 г. at 7:56, Venkos4 написа:

Здравите има проблем с оригиналния color fis........моля за помощ

 

На 2.01.2023 г. at 17:00, NIKO написа:

иди в сайта, пиши на мЯсто, може пък и да ти се отвори парашутът.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...