Jump to content

Таблет за филми.


Recommended Posts

Искам да взема един таблет за гледане на филми от децата в колата. Ще се ползва само за това. Може да е нов, може и втора употреба. Идеята ми е да го закача на това http://teleaksesoar.bg/universalna-stoyka-za-kola-za-tableti-ot-7-do-11-incha и да се гледа по време на път. Според мен 10 инча е по добре от 7. Другото е да може да се зарежда в колата от запалката и да мога да закача два чифта слушалки. Някой играл ли го е тоя филм? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Tab S2 (8" или 9.7" по твой избор).

Предимства:

- Android 7.0 - работи гладко и приятно;

- GPS-ът работи дори и при чистата Wi-Fi версия, т.е. става и за навигация и не трябва да даваш екстра пари за 4G модел;

- слот за micro SD, т.е. можеш да заредиш филми и музика за цяла почивка (128GB-те карти са на достъпни цени);

- SuperAMOLED-a е перфектен независимо дали го ползваш като електронна книга или за мултимедийно съдържание;

- MX player - "отваря" буквално всичко :-)

- цена - пуснаха S3, така че цената на S2 стана по-прилична.

Недостатъци:

- цена - дори и сега (след излизането на S3) не е чак толкова евтин :-)

Лека!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне дай примери, че не им разбирам. Таблета ще се ползва само за гледане на филми в колата, за нищо друго. Преходник който разделя звука към два чифта слушалки има ли?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги разбирам бесните китайски. 

Asus, Huawei, Lenovo, Acer....всички имат нещо около 250-300лв за ~10" и 1280/800. 

За HD резолюция отиваш на 400лв.

 

жакче за два чифта слушалки: https://www.google.bg/search?q=dual+headphone+jack&rlz=1C1EJFA_enBG733BG733&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwje16Kq5cLVAhUsB8AKHU3_AeQQ_AUICigB&biw=1120&bih=736

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, robobug said:

аз бих гледал да е поне с IPS екран. 

какво е предимството на IPS екрана пред супер амолед? Освен по-голямата консумация на ток и по-умрелите цветове? Трябва да си луд да го предпочетеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не се занимаваш с Китайски и неизвестни боклуци! Колегата @Thor ти е дал много добър съвет.

Ако искаш да си спестиш мрънкане и да няма недоволни това е таблета: Samsung Galaxy Tab S2 - 8" или 9.7" по твой избор.

Разликата в цената не е голяма, та за това за което искаш да го ползуваш бих взел 10 инчовия.

Играл съм го този филм и по-голям кошмар от мрънкащи, ревящи деца по време на път няма. Сега вече съм спокоен ;-)

Редактирано от DStefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така говореха преди време и за китайските телефони като One Plus,  Xiaomi,  OPPO,  Huawei и т.н.

Аз си купих Teclast X98 plus точно със същата цел, като колегата и засега съм супер доволен. Батерията държи 6-8 часа,  дисплея е 2К и е  чуден. Точно за филми си трябва дисплей и батерия... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, HannoSLM said:

какво е предимството на IPS екрана пред супер амолед? 

За таблет няма предимство.....освен цената.

Затова съм написал "поне IPS".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...