Jump to content

Recommended Posts

Муахахахахах

Шнурчо,на теб ти разрешавам да използваш наливане само ,когато се касае за :

Вино

Ракия

Бира

Всякакъв твърд алкохол:hilezh:

Зъбар,таз кошница най-страшна ще останеш доволен от РЕВО ама нямат Софт за БМВ:hilezh:

Хората са наясно,че тия навеси каквото и да ги правиш са бавни:hilezh:

Търси некоя друга марка тунек батки......

 

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 246
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бах! Трогнат съм от разрешението!!

Аз не съм толкова нагъсто с РЕВО дилърите, да знам точно за кои навеси предлагат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.02.2018 г. at 1:21, Audi_FeN_1 написа:

Ако немаше минуси, що не ги изкарваха от завода направо без дебитомер?

Щяха да си спестят ебаси разходите , колко милиона ТДИ-та има продадени, по 100-200 евро, страшна икономия...

Всички камиони са без дебитомер, смятат си  кубиците на въздуха по налягане +температура. В тоя случай обаче не се знае какво става с турбината и при едно спукване на интреколер или маркуч...може да се разлети, ако софта по някакъв начин не лимитира горивото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих до Адлер да я чипосаме и съм доволен. Въпреки многото негативни мнения реших да се доверя на краля на дизелите. Стокова изкара 115 коня, а след чипа 148. Колата вече е с изключен дебитомер и ЕГР. Върви много и не пуши много. При смачкване на газта пропушва, след което се изчиства и не пуши, но и самото пропушване не е като при други чипосани коли, а доста по-малко.

5BCQSsg.jpg

mfNai4A.jpg

Редактирано от pufa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::hilezh:

Краля на дизелите... нищо лично към Адлер, хич и не го познавам, но ми е безкрайно смешно като някой прелее малко софт и клиента почва да припада от умиление, че моргата не се е взривила, даже е започнала да ускорява....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Легендата е, че мало в Замунда същия софт за стоковици и той се е сдобил магически с него, както и огромна част от маперското съсловие  (чрез апокрифни магически заклинания- μTorrent, BitComet)

Кат спреш пред , нЕкой властелин на силата копи/пейст "мастър-мапер" , той тича към колата с вълшебния лаптоп и кабел, но... кат усети, че тя е обладана от нечиста тъмна сила и е обезчестена с не стоков сетъп (сменена турбина, дюзи) и той отскача рЕзко на 150 метра от нея !
Ако пък се наложи трансплантация на мозък - да се отпоява и запоява се пристъпва към ралични, дълги баячески приоми, които да те откажат или да си смениш колата с подвластна на магията копи/пейст и така да може да извърши магическото заклинание - копи/пейст !
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за Андрей във Враца може ли да каже нещо?

Ходих веднъж и видях две А тройки с големи турбини и лепенки ТСТ Рейсинг.

Едната май беше откъснала съединител или нещо по кутията....

Както и да е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Ц Е Ц О написа:

много заблуден народ има още

Ами човек като мен който няма нужните познания да си издърпа и налее софтуер отива дава 300лв и се вози.Три коли съм правил там и съм доволен а някъде ако предлагат същото за по малко пари ще отида там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Passi написа:

Ами човек като мен който няма нужните познания да си издърпа и налее софтуер отива дава 300лв и се вози.Три коли съм правил там и съм доволен а някъде ако предлагат същото за по малко пари ще отида там.

Има ве , ма няма да ти кажа къде. :hilezh:

Моя герой за аудито ми иска 50леФчета а за тракалника  80.

Като и с 2та софта си поигра да променя картите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Passi написа:

Е ти сега осъзнаваш ли как ми прееба съня като ми каза, че е можело да мина със 150лв а съм дал 900лв :icon_cry:

Въх

какви са тия 900лева

ибааааах

каква кола туйТуй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Passi написа:

Е ти сега осъзнаваш ли как ми прееба съня като ми каза, че е можело да мина със 150лв а съм дал 900лв :icon_cry:

Бегай да пиеш един валидол ,че отече:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Ц Е Ц О написа:

Ние с Иво нищо,ама много заблуден народ има още....

 Цецо, точно


 

 

Преди 6 часа, Passi написа:

Е ти сега осъзнаваш ли как ми прееба съня като ми каза, че е можело да мина със 150лв а съм дал 900лв :icon_cry:


Веднага за една студена... вода и
 

iаааааmages.jpg

Редактирано от eic-idimitrov
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой да ползвам да ми изключи втори сонди, сай системата, евентуално чип за мощност? По възможност търся да е в София? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Днес ходихме при Пепино, да прави една а5, 3.0тди.

Цялата процедура отне около 3 часа. Направи си някакви проверки, после 2-3 ръна на околомръса. Свали компа и два часа писа, върнахме се, пак проверки, пак няколко ръна. 

Доста сейв чип направи, налягането на турбината сток беше 2500 некви единици, след ремапа беше 2650. Колата си е с всички карантии, без крайните гърнета.

 

Ходи авера после да мери в Адлер, графиката изглежда много добре )) Сигурно ще правя и шкодата при Пепиното. 

30710167_10212137211125101_5516304258082799616_n.jpg

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...