Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 246
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 4 часа, NIKO написа:

МОЛЯ вижте заглавието на темата, а именно "Маперите в България".

МОЛЯ прехвърлете си проблематиките ако нямате нищо против, в нарочните за целта теми и подраздели.

Благодаря!^_^

Ако някой от модераторите сметне за необходимо,нека изтрие всичките ми постове,наистина не е точно по темата.Пиша тук ,просто защото темата е изчерпана,освен да започнат да се изреждат и всички гаражни мапери, то тогава ок.

Според мен е много по-полезно да се пише, кой от кого е доволен или не е и защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/16/2017 at 23:49, turbofen86 написа:

Пиша тук ,просто защото темата е изчерпана,освен да започнат да се изреждат и всички гаражни мапери, то тогава ок.

Да, няма проблем да се изреждат всички хора който правят ремап било то за пари или за удоволствие. Аз познавам един суфорумец, който е гуру за един тип компютър ( мотроник 2.3.2 ), но не се занимава професионално - не изкарва пари от тези негови знания. Едни от най-добрите мапери в България са го търсели за съвети относно този тип компютър. Нали се сещаш, че ако имам Ауди 2.2Т оборудван с мотроник 2.3.2 ще го помоля него да ми промени софта и никои друг. :)

 

"Според мен е много по-полезно да се пише, кой от кого е доволен или не е и защо."

 

Съгласен съм напълно с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 24.09.2017 г. at 21:30, Iborisov написа:

Вписах го. :) 

Въх, Благодарско за думите на колегата, но може ли да си направя отвод. Далеч съм гуру и маперо подобни неща. Просто ми се наложи да науча мотроника за лична употреба. 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо за Варна да се впише TST-Racing, въпреки че мапера е друг, диното продължава да функционира и да се ремапват коли на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, GTX3071R написа:

Няма да е лошо за Варна да се впише TST-Racing, въпреки че мапера е друг, диното продължава да функционира и да се ремапват коли на него.

Кой е мапера сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За София се сещам за още 3 ДИНО стенда https://www.facebook.com/HPPGarage/ ;  https://www.facebook.com/DragPowerTeam/ ; https://www.facebook.com/dieselcustoms/
+ един мапер за Монтата https://www.facebook.com/ECU-Tuning-Montana-1000934983359467/

Редактирано от D4L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ходих на консултация при Пепино. На пръв поглед ме впечатли. Каза ми че може да я настрои както аз искам. Съобрази се с глупостите ми за безопасност, с молбата ми бензиновите времена да не са над 22мс. Да имам леко дизелово поведение за лекота в ниските, без да има риск за биелите. Ще видим другата седмица как ще се справи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Подкрепям, че колегата @d_anev е много в част с тея спрели петтаци :hilezh:, и не само винаги е отворен за помощ и споделяне на опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.12.2017 г. at 21:33, Marian_Georgiev написа:

...спрели петтаци :hilezh:

Ей колега :lupe: стига ме цитирали, просто съм любознателен любител.  А от 1986 до сега, петаците са спирали само докато са угасени моторите :), но с малко  :magic: и  уви не малко средства не можеш ги спря :) Гледам, че в Ауди пак го доразвиват и тази година :)

https://www.audi.bg/novini/aktualno/2321-obnoveniyat-audi-rs-3-sportback

http://www.dnevnik.bg/skorost/2017/02/15/2917072_novoto_audi_rs3_sportback_polzva_nai-moshtniiat/

Редактирано от d_anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мани, реве ми се , никой не иска да ми настрой колата със стария комп дето се налага чип тунинг с разпояване и запояване, а не само ремап през буксата. Иде ми да си върна К03-029 и инжекторите заводските и да си карам.... Останаха само 2-3ма в София да питам, ама Хеед нещо не са опция чувам за нашите 1.8 Т старите, Пепино нещо ме върти с програматори и не знам си какво си защите вече 2 месеца и над 2500+++км карам ненастроен, но пак не съм чак толкова зле и търпя. в Годеч за нищо на света няма да ида, остават Евгени Ангелов някакъв и Чавдаров ремапс.. иначе отивам май пак към пловдив или във Варна трябва да се ходи при РадеФ гараж, който не изгаря от желание пак знам от близък човек да пипа нашите компютри стари.. Ако някой хелпне с доказан човек, няма да ис развалям сета, но скоро отиват натам нещата:wall::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив, маднес ?! 
Друга възможност е vrperformance в Русе, но там не мога кажа как работи, познати само с печки са ходили и са доволни, за бензинки не мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/13/2018 at 23:09, James написа:

Мани, реве ми се , никой не иска да ми настрой колата със стария комп дето се налага чип тунинг с разпояване и запояване, а не само ремап през буксата. Иде ми да си върна К03-029 и инжекторите заводските и да си карам.... Останаха само 2-3ма в София да питам, ама Хеед нещо не са опция чувам за нашите 1.8 Т старите, Пепино нещо ме върти с програматори и не знам си какво си защите вече 2 месеца и над 2500+++км карам ненастроен, но пак не съм чак толкова зле и търпя. в Годеч за нищо на света няма да ида, остават Евгени Ангелов някакъв и Чавдаров ремапс.. иначе отивам май пак към пловдив или във Варна трябва да се ходи при РадеФ гараж, който не изгаря от желание пак знам от близък човек да пипа нашите компютри стари.. Ако някой хелпне с доказан човек, няма да ис развалям сета, но скоро отиват натам нещата:wall::steinigung:

Защо се отказа от преминаване към МЕ7.5 донор S3? Преправете всичко, подкарай колата и ще ти помогна с настройката :) for free :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, минаването към МЕ 75 е най-добрият вариант за тези, на които не им се занимава с афтърмаркет електроники. Да не говорим, че е сравнително лесно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, ghostdog said:

Абсолютно, минаването към МЕ 75 е най-добрият вариант за тези, на които не им се занимава с афтърмаркет електроники. Да не говорим, че е сравнително лесно.

 

 

Аз съм с МЕ75 на Б7 и ще слагам К04-064.Препоръчай и кой да я настрои.За София и околностите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да зачеркнете Пепино, защото освен да налива един и същ софт на стоковици за друго не става

Чип не може да отпои и запои, програматор е анатема и т.н.

Няколко колеги са ходили при него и резултата е плачевен/ колите били ОК по негови думи , а на дино при друг се оказали с критични показатели/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от това следва ли извод, че трябва да се избягват мапери без наличност на дино стенд и пак се стига до генералния въпрос: кои изобщо са надеждни?.. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, eic-idimitrov написа:

Може да зачеркнете Пепино, защото освен да налива един и същ софт на стоковици за друго не става

Чип не може да отпои и запои, програматор е анатема и т.н.

Няколко колеги са ходили при него и резултата е плачевен/ колите били ОК по негови думи , а на дино при друг се оказали с критични показатели/.

Тези архаични коли още ли ги мъчите? Кой още се занимава с отпояване и EPROM? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти казваш... явно, че проблема е само при тези "архаичните"...
Басимо... я кво ималО тука:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...