Jump to content

Recommended Posts

Здравейте , почетох из форума, но не намерих точно такава тема .Искам да сменя дюзите  със такива от 110кс AHF. Моята е 8l AGR 90hp. (искам и ремап  и  махане ЕГР след смяната .)  Та въпросът ми е каква настройка е нужна дали като  отида за ремап там ще ми я направят или е нужно предварително ,чел съм че освен софтуерно трябва и ръчно да се регулира .Отворен съм и за съвети ако не съм избрал правилните дюзи или ако има по-оптимален вариант .

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбината на AGR е с уестгейт,а не с променлива геометрия и за по-голяма заигравка/дюзи,разпръсквачи/,незнам има ли смисъл.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма.

Единствения бюджетен вариант за AGR е чип. Иначе отиваме много нависоко с парите за нови разпръсквачи, които са си цифра (~240лв), турбина с променлива геометрия от ASZ (VA), като не се знае и на какво турбо може да попадне човек. Не съм сигурен дали и компютъра не се сменя, като на тези от ASV се работи през OBD, а не чрез презапояване на чиповете или запояване на сокети.

Тези неща вървят заедно и няма как да пропуснеш едно от тях. Няма вариант само дюзи/само турбо.

 

Сложи един чип и си свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...