Jump to content

NAVI + Software Update съвет


A5A5A5

Recommended Posts

Здравейте, прилагам 2 снимки, от които трябва да се разбира кой модел точно MMI имам (аз още не съм сигурен :D). Свалих си файловете от a6retrofit.com и няколко пъти записах ДВД-та за нави-то, които така и не тръгват, пробвах на DVD-R и на 1х скорост, но просто не се чета, единствено лещата на устройството не съм сменял/чистил (което там го има като последен съвет).

 

Та имам два въпроса.

 

1) Може ли да ми даде някой линк за обява, ако е взимал от OLX или другаде, че да си купя диск, с последна версия на картата (между другото вградената навигацията в чужбина е много удобна + работи супер яко. Нищо общо с БГ, като съм май версия 2007)

2) Има ли смисъл да се ъпдейтва версията на софтуера или това което евентуално ще се подобри не е кой знае какво?

 

Благодаря

 

П.П. между другото не е точно по темата, но пак е свързано с ММИ, та за всички, които търсят как да си пуснат звук от телефон/смартфон към системата и пак да им работи блутут за телелфона, аз си взех Xiaomi Roidmi 2S устройство (не е това от снимката), което дава доста добра функционалност и звук на музиката, а освен това е и доста бързо зарядно. Няма нужда да се отварят конзоли, прекарват кабели, пъхаш в запалката, сваляш апп-а и слушаш каквото ти е кеф.

File_000 (5).jpeg

File_003 (1).jpeg

Редактирано от A5A5A5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мерси, записвах, но така и не стана, затова си купих и сега работи.

 

Между другото, тази картинка мисля е добър ориентир относно MMI версиите

IMG_5911.JPG

Редактирано от A5A5A5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, картинката би помогнала на някого да се ориентира, въпреки че като цяло не е много трудно да се определи версията на MMI-я, като се вземат предвид годината на производство на колата, различните му налични / липсващи хардуерни компоненти и разделителната способност на екрана (при второ и трето поколение разликата е доста голяма).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...