Jump to content

Странен Проблем с червена лампа


Funkijazz

Recommended Posts

Привет карам ауди а 6 2.8 бензин 95г.

Наскоро си сложих газ в един сервиз и след това светна червената лампа за температура която мига като луда в момента в които запаля сутрин.Мислих че е датчика на казанчето защото в опътването пише че тази лампа трябва да светне когато антифриза намале!!! уви смених казанчето с най скъпия варянт Хела но лампата свети .Загуба на антифриз нямам,температурата си е 90г  в сервиза дигат ръце и казват неможем да помогнем.

Ще съм безкрайно благодарен за  мнение съвет или направо майстор който може да помогне!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13,3- Потенциометъра на мотора на клапата на /размразителя/ - непостоянно отворен

18,3- Непостояно напрежение на духалката за свеж въздух /not OK/

6,1- Температурен датчик на охлаждащата течност на двигателя – постоянно отворен,

11,3- Потенциометъра на мотора на централната клапа – непостоянно отворен

15,3- Потенциометъра на клапата за въздушния дебит – непостоянно отворен

15,5- Клапата за въздушния дебит – постоянно блокирала

За последната грешка не можах да намеря нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, до тези изводи стигнах и аз благодарение на колеги който са качили кодовете и клипчета. Проблема ми е кой може да ми го оправи за това ще ви помоля за контакт на човек който разбира от Ауди и по точно тези специфични проблеми колата,е в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното, е че много проблеми са се появили накуп след една единствена интервенция. Подозирам, че може да е нещо елементарно като хлабава връзка или късо причинени от гЪзаджията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 29.08.2017 г. at 0:56 PM, Funkijazz said:

Днес се мъчих сам да направя диагностика с климатроника излизат следните грешки

13.3

18.3

6.1

11.3

15.3

15.5

65.1

 

 

 

On 29.08.2017 г. at 8:21 AM, Funkijazz said:

Проблема е решен,направи ми впечатление,че в доста сервизи си нямат и грам понятие.....от елементарни неща...!!!!!оказа се ча има два температурни датчика и естествено по скъпия се беше развалил само 70кинта плус 30за смяна при кожудера(жичкажията)но поне с един коршум два заека хем работи уреда за температура хем загасна и тъпата червена лампа,...всъшност сервизите бяха пет един в с Сф и четри в См жалко....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...