Jump to content

Смяна на тонколони


qskatavw

Recommended Posts

Здравейте колеги,на аУдинцето ми му пръднаха тонколоните на задните врати. Колата е комби и е със оригиналния буфер,но на вратите гледам са сменяни със някви двулентови иначе предните свирят читаво. Дайте някви идеи за колони че хич ме няма в тая насока, предпочитам звука да е по плътен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

И аз тая операция съм я планирал и за предни и за задни говорители.

Ако не ти е проблем щракни няколко снимки как си се справил с фланците, 'щото доколкото знам говорителите са с фланци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите стари говорители могат да се ползват за фланци щом за прецакани. Отпред така съм си монтирал-изрязвате старата колона и реално остава "фланеца" .Монтирате новата и си слушате. Отпред са 17 см,подготвил съм се и за задните врати ама все не остава време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilesoundworks.com/mobile/product.aspx?ProductCode=hertz-ecx-165.5&404;http://www.mobilesoundworks.com:80/product_p/hertz-ecx-165.5.htm=

 

Какво ще кажете за този модел,ще вадят ли хубав звук и оригиналния усилвател ще може ли да ги захранва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да си намериш  оригиналните на audi на bose ( не знам дали трябва да се прекодира нещо за да паснат ) ако си със simphony 2 има функция през vag com да се активира  и да си подмениш всички колони за "плътен " звук . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със cd съм пайнер,затова не съм сигорен че резултата на оригиналните ще е по добър

Редактирано от qskatavw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова съм се насочил като тези от линка,неискам да преправям нищо по колата,пък да не говорим за допълнителни усилватели и кабели. Не съм маниак на тема музика но искам като увелича да се чуе нещо по плътно. За сега ще сменя само заднити със перспектива и предните,а те като параметри еднакви ли са защото до колкото знам задните се управляват от усилвателя следователно не трябва ли да са по плътни(басови)

Редактирано от qskatavw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, carfan написа:

А колоните сменят ли се без да се сваля кората или не става?

Кората се сваля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в момента се чудя какви говорители да слагам и съм се спрял на DLS.По-добър и качествен звук имат от Херц, поне така ми казаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DLS са екстра и са по-добре от Херц със сигурност. Аз монтирах двукомпонентна система на Ground Zero и съм доволен как свирна. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Пичове въпросното ауди а4 б6 авант 2002 г. Смятам да сменя вс... и да сложа бас но се чудя дали ще пастнат тези alpine ddt-s30 ?

Редактирано от Audi v norvegiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...