Jump to content

Смяна на крайно гърне със спортно


AudiF@n

Recommended Posts

Здравейте,колеги.

След първата ми тема с въпроси при покупка на автомобил,вече пускам втора ,но пък като собственик на Audi A3 8L facelift, 1.8TQ. :)

 

Решил съм да сложа спортно крайно гърне и имам колебания какво да е - Magnaflow(от Heed Auto) или Twister(от EMK-33)?

Гърнетата са с цена между 200-250лв ,които съм си харесал. Та коя марка бихте препоръчали като качество,звук?С какво ф на входа трябва да са горе-долу и ще има ли някакви проблеми при слагането заради карантиите на куатрото отдолу?Мисля естествено след избора на гърнето,да бъде монтирано съответно на мястото,откъдето го взема(хеед или емк33).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с крайно гърне Magnaflow над 4 години вече на едната кола и не е мръднало нито визуално, нито звуково, така че силно го препоръчвам. При теб входа трябва да е поне на 63мм. При монтажа ще има заигравка със сигурност понеже оригиналното при куатро е почти по цялата широчина на бронята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо пробвай с махането на катализатора. Аз бях замислил да слагам спортно+ махане на катализатора, като го направих и на дълго каране ми се наду главата и го махнах. В момента съм със заводското гърне+ махнат катализатор и съм мнооого по доволен така.

Най добре е за мен е този вариант+ слагането на BOV който да издава приятен съскащ звук. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С махането на катализатора + сток задно гърне звука не се променя или е толкова малка промяната, че почти не се долавя. За звук си трябва друго крайно гърне, а хубавите такива като Magnaflow не са и дразнещо шумни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Magnaflow ме спира това,че няма тапа като Twister-a.Т.е. като искам да го заглуша, да я слагам и да си карам тихо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...