Jump to content

Монтаж на DVB-T Тунер в AUDI A4 B7!


Recommended Posts

Здравейте,

 

Поръчах този DVB-T тунер за кола и искам да го монтирам в моята /Audi A4 B7 3.2 FSI Quattro Tiptronic, която е оборудвана с RNS-E  и BOSE система за озвучаване.

Проблемът, е че не зная какъв кабел ще ми е необходим, за да свържа тунера към RNS-E-то? Доколкото виждам от снимките, видео изхода от тунера е букса - чинч, жълта на цвят, а входа на RNS-E-то е специална 32 пинова букса.

Откъде може да се купи/поръча подобен кабел тук или в чужбина? Бихте ли дали връзка към подобен сайт?

Другият въпрос, който ме интересува е: Възможно ли е този тунер да се управлява от волана на автомобила или директно от RNS-E-то, без да се ползува дистанционното в комплекта? Доколкото ми е известно, за да стане това възможно е необходим CAN модул, но такъв в комплект с тунера няма, а и не знам какъв може да се добави за да стане това, което искам.

Ако нещо съм пропуснал да добавя, а е необходимо, за да бъде отговорът Ви коректен, моля да ме подсетите и ще го напиша.

 

Поздрави,

Даниел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да помогне и да каже как и какво ми трябва /да купя/ за да пусна този тунер на RNS-E-то?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в раздела А4/Б7 или в Car Audio - някъде имаше тема, в която ще намериш необходимата информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Никой ли не е монтирал тв тунер на RNS-E? Дайте малко повече информация?

От това, което прочетох по темите почти изцяло става въпрос за монтаж на тунер на RNS-D!

Не намерих подробна тема конкретно за моят случай и се надявах тук да стане дискусия..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...