Jump to content

Въпрос относно Audi A8 4.0 TDI adaptive air suspension


neotosi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Нов съм в този форум и искам да попитам, каква функция изпълняват тези две опции и трябва ли да бъдат изключени? Прилагам снимка за да може да ги погледнете. До този момент не съм бил собственик на Ауди и реших, че е време да сменя марката и да пробвам нещо ново, но като се ровичках из настройките на автомобила, ми направи впечатление, че тези две опции на въздушното окачване са изключени, а до този момент, който съм попитал вдига раменете :D . Колата е A8 4.0 TDI 2004 година. 

 

Поздрави.

DSC_0046.JPG

Редактирано от neotosi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти

първата се включва ако теглиш нещо/някой

втората се включва, когато вдигаш на крик/подемник

когато караш си стоят изкл разбира се :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Случайно да знаеш, защо задницата на колата стой вдигната почти до горе, а самият режим се променя на комфорт и динамичен или автоматичен и височината на предницата се променя, но отзад или така трябва да стой или нещо трябва да бъде променено?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/22/2017 at 8:14 PM, neotosi said:

Здравей,

Случайно да знаеш, защо задницата на колата стой вдигната почти до горе, а самият режим се променя на комфорт и динамичен или автоматичен и височината на предницата се променя, но отзад или така трябва да стой или нещо трябва да бъде променено?

 

Уха, някой от задните сензори за ниво може да е бъгав. Най-добре търси решение преди да е пукнала възглавница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...