Jump to content

Въпрос относно предстоящо закупуване на A6 3.0 TDI 245коня.


VASKONAY

Recommended Posts

Здравейте! Ще сменям старото А6 1.9 TDI.  Харесал съм едно такова Ауди и утре ще му правя "тест драйв" . Колата e Quattro  декември 2011г. на 134000км. От Порше лизинг ще я взимам. Купена е е карана в България. Един собственик. Върнал я е и си е взел нова. На какво трябва да обърна внимание? Трябва ли да ме притеснява това че има теглич и е ползван? На прегледа в сервиза им нищо не е излезнало като проблем или грешки на диагностиката. Обслужвана е там и т.н. Дайте съвет, Моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

не мисля, че има какво да те притеснява, особено ако дават и гаранция.

Може да обърнеш малко повече внимание на S tonic-a щом е имала теглич и е ползван често.

Остави колата и кутията да загреят хубаво, тръгни напред и назад няколко пъти (ако има лек наклон, още по-добре), изреди всички предавки нагоре и надолу и ако не усетиш нещо странно (почукване, приплъзване, придърпване, вибриране на място на D/R/S) би трябвало всичко да е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С газ :).

Изкарваш я на тест драйв и ги изреждаш както рязко дори и с kickdown, така и плавно.

Иначе можеш да ги изредиш и ръчно ако има пера на волана.

Принципно е странно, че не дават гаранция особено след като колата е купувана от тях и обслужвана само там, попитай ги защо не дават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/26/2017 at 0:24 PM, VASKONAY said:

Ок. Ще питам. Няма пера.

Чукни лоста надясно и си в ръчен режим.  Колата с регулируеми амортисьори ли е? Въздушно окачване? Би ксенон? Печка? Ел щора/багажник?  Това е важно за теста, а не само, дали хлопа ДВГ и скоростна кутия. Задна камера?

Редактирано от dimpetrov
Едит
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...