Jump to content

Избор на лаптоп, бюджет 800-1000лв


ole

Recommended Posts

1 hour ago, mitsubishi galant said:

Никой нищо не каза за MSI ? 

Някой да има впечатления от Dell XPS 7760 или подобен AIO с поне 2К тъч  дисплей 27" ? 

Предложение, за 18.4 лаптоп или таблет с подобен размер ?

 

 

От чисто любопитство - защо ти е лаптоп/таблет с такива размери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 308
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 20 минути, darknessevil написа:

 

От чисто любопитство - защо ти е лаптоп/таблет с такива размери?

Имам два доста стари вече Acer 8935G и съм свикнал от години с 18.4" В пъти по-добре е като зяпаш филми на дивана или в леглото . Имам и 15.6" , но не е същото. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, sweep said:

Това е един много добър лаптоп.

Единствената уловка при него е, че се монтират 3 вида дисплеи.....но може да се приеме, че всички стават :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/12/2020 at 5:00 PM, sweep said:

 Леново е избора ба бизнеса към днешна дата.

 

ThinkPad Т сериите винаги са били избора на бизнеса и индустрията, но не трябва да се бъркат с останалите лъскави боклуци на Леново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Read/write, ако параметрите на дъното позволяват тая пропускливост, ама тва робчо капацитета не ти го каза. Дано са го съобразили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това много лесно се измерва с Parkdale: цък!

 

Това е моя 2-годишен SSD:

 

Cruicial.jpg.e1625f8ef3940607890e3ef8ac945f89.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SanDisk SD8TB8U256G1001 - X4133101 119.0 GB Windows (C:): 461.4 MByte/sec read, 445.9 MByte/sec write

Това ми е на служебката...

После ще пусна и на малката кошничка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ако параметрите на дъното позволяват тая пропускливост:steinigung:

 

ако бизнес модел изгори след 3-4-5 години ползване и задръстен вентилатор било "производствена грешка" :) ех принце, принце

учуден, че леново си качва "пълния трафик"....каквото и да значи това.........

 

.....успех с продажбите втора употреба.....на морално остарели "премиуми".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, нищо не продавам за твое съжаление. Има и други начини, освен продажба, да познаваш различни машини. 

А ти явно имаш прекалено много конкретни познания и доверие в лаптопи за домашна употреба. Аз за съжаление нямам тая вяра. 
 

Но и ти също имаш доверие в съмнителни разработки на ДВГ, но това е друга тема. Не разбирам защо се вреш навсякъде, а си доста некомпетентен в стремежите си. 

Редактирано от darknessevil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/14/2020 at 7:50 PM, darknessevil said:

Има и други начини, освен продажба, да познаваш различни машини. 

Нищо не познаваш, а пропагандираш покупката на морално остаряла техника.....какви изводи да си направи човек ?

Като си убеден в познанията си, защо не спoдeли предварително съмненията си за дъната на леновo?

 

След "масовкатата XPS", бизнес моделите тип Т60 били за домашна употреба.....

Очаквам следващата порция "познания" и бисери.....гледам, че и двигатели намесваш в темата.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пичове, къде изчезнаха нетбуците? Реших да купя нетбук, за да продължа да ползвам vcds, обаче има само някакви отпадъци на prestigio или какви бяха не знам.

Всеомразните acer имат някакви позори за по 400-500лв, обаче са 15-инчови лаптопи, още повече тази марка. Трябва ми нещо до 12 инча. ASUS са имали E203 серия, обаче никъде не я намирам, а последните им модели са от преди максимум 2 години. Не искам втора ръка машина, трябва да е нова. Преди се намираха модели до 400лв.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убиха ги таблетите и Кроумбука. Има ги на старо в Продавалник за по 150 - 200 лв. Иначе има нови 11-цолови лаптопи за по 900 лв. в Технополис. За VCDS не ти трябва нещо ново - и на 15-годишен лаптоп ще върви.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз ползвам едно много старо EEE-PC на ASUS с WinXP и VCDS върви без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

 Здравейте. За да не отварям нова тема ще ползвам тази. Според вас заслужава ли си да се вземе това https://plasico.bg/hp-elitebook-8570w-156-fhd-i7-3720qm-8gb-ram-128gb-ssd-quadro-k1000m-112859.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да използвам и аз темата да попитам: този лаптоп става ли? Другият вариант е този Асус, но той е с АМД чаркове? Бюджетът е 900-1000лв, най-много 1100 ако много си струва разликата. Мерси предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата са със скапани дисплеи. Иначе за браузване и офис пакет стават, но по-добре вземи нещо такова:

 

https://lenovoonline.bg/products/ideapad-3-abyss-blue-81W3003MBM

 

То е с новия чипсет на AMD, който е по-добър от подобните на Интел, с хубав екран с висока яркост и бързо ССД. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...