Jump to content

Какви формати чете Navi RNS-E


bambuleo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Искам да попитам някой знае ли какви формати / прим. ogg, flac, wma / чете навигация РНС-Е в слотовете за СД картите и до колко гигабайта или възпроизвежда само MP3 и ако се закупи ел. интерфейс ще излизат ли наименованията на песните на дисплея или ще ги отчита само като тракове?

Благодаря Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картата трябва да е 2 или 4гб от най-нисък клас, като ако е по-новите рнс-е(с хромираните бутони) чете до 32гб. Да ме поправи някой ако съм в грешка. Какъв е този ел.интерфейс? На мен ми излиза на фис-а имената на песните както са записани на картата, стига да не са на кирилица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде координати на сервиз за РНС-Е-то.По принцип ми трябва за Варна.

План "Б" е да го сменя .Някакви предложения ???  МОЛЯ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 28.09.2017 г. at 6:52 PM, novolari said:

Някой може ли да ми даде координати на сервиз за РНС-Е-то.По принцип ми трябва за Варна.

План "Б" е да го сменя .Някакви предложения ???  МОЛЯ!!!

Зависи каква функционалност ти трябва. На мен ми трябваше удобно плейване на филмчета от флашка/СД карта, телевизия (не толкова много) и всичко това събрано в компактни размери. Съответно на мястото на РНС-Е-то сложих висок клас китаец с Андроид 6.0.1 и 'всички екстри'. С визия. копираща тази на фабричния плеър (но с 1 инч по- голям диагонал на екрана). не съжалявам изобщо, че махнах моралноостарелия плеър.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак със всичко съм съгласен,обаче това с визията никога няма да стане,както е с РНС-Е ... личи си разликата в пластмасата и изработката - седи като подарено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На живо разлика няма, на снимки личи лека разлика в нюансите на черното. Колегата CVT даде неговото за боя с гумирано покритие и стана още по- добре.

Аз съм взел и лайсната, която слагат отдолу на РНС-Е, то, но се чудя да я слагам ли. Ето без нея:

21768720_10154950594818616_2390360479710

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RNS-E е старичик  да , но лично на мен ми върши идеална работа за музика и нави.Моя e хардуерна ревизия 72 и май е от последните МК1.

Скоро ще му изкарам и AUX и ще стана перфектен!Иначе китаеца по външност не може да се мери с оригинала.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китаеца на допир изглежда също толкова 'тежък' и качествено изработен. Аз не робувам толкова на 100% всичко да ми е ОЕМ визия (минах през това с Д2- ката, изсипах една торба пари, за да запазя РНС-Д- то и да имам нормални удобства към него, накрая всичко беше с компромиси) и съм доволен от  него- за мен е отлична алтернатива.

Ако се държи само на радио и мп3- ки от карта- РНС-Е, то е ОК, но на дълъг път без мултимедия с малката в колата си е тегаво. да не говорим, че картите на навито са ми ъп-ту-дейт всеки ден и наличието на интернет у плеъра си е голямо удобство(пускам хотспот от телефона).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Ivo_Dinkov написа:

На живо разлика няма, на снимки личи лека разлика в нюансите на черното. Колегата CVT даде неговото за боя с гумирано покритие и стана още по- добре.

Аз съм взел и лайсната, която слагат отдолу на РНС-Е, то, но се чудя да я слагам ли. Ето без нея:

21768720_10154950594818616_2390360479710

Добре изглежда китаеца,но от колко време го ползваш ? Имаш ли идея дали е съвместим с мулти-волана и някакви проблеми по свързването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съвместим е и работи. Аз съм с BOSE и не се наложиха преработки, за non-BOSE вариант колегата CVT му се беше наложило да си купи и запои усилватели на сигнала за задните говорители (по 15 лв са модулчетата в Авител).

Единствения недостатък дотук е, че въпреки, че работи по CAN, не показва на фиса радио дейтата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

novolari - ако се откажеш от твоето RNS-E мое да пуснеш някоя снимка с оферта - мен mp3-ки ми стига :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте колеги, 

Може да не е тук мястото да питам, но на моя РНС не ми чете картите... Имам две от 2 и 4 ГБ, но не ги разчита? Имате ли представа от какво може да е? Същото е и с диска за навигацията? Стария работи, новия (2016 карти) не. Ще съм благодарен на всякакви мнения и съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 14.01.2018 г. at 9:13, Jecho написа:

Здравейте колеги, 

Може да не е тук мястото да питам, но на моя РНС не ми чете картите... Имам две от 2 и 4 ГБ, но не ги разчита? Имате ли представа от какво може да е? Същото е и с диска за навигацията? Стария работи, новия (2016 карти) не. Ще съм благодарен на всякакви мнения и съвети.

Какви са ти картите, high class ли са или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха НС, но след доста четене разбрах, че не трябва да са такива и сега едвам се сдобих с не НС и тръгнаха. Остава си проблема с навигацията и нечетенето на диска с картите. Направих ъпдейт, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На МК1 работят тези карти https://www.transcend-info.com/Products/No-6 .

Относно навигацията , има си специфика на запиз и носител.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са А-ДАТА,освен формат под ФАТ32 мисля,че беше и нормален запис на папки,деуга специфика не се сещам да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...