Jump to content

Не мога да завъртя ключа.


Recommended Posts

Здравейте!

Имам проблем с моята кола която е ауди а3 (2007,2.0кб, 140к.с TDI) .До вчера всико си беше нормално,но днес сутрин когато се опитах да я запаля  не мога да дам на контакт.Ключът не може да се превърти.Бихте ли ме ориентирали горе долу какво е ? 

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ти се е заключил воланът? Ако наистина е от клемореда - той самия е най-много 80 лв. и се сменя елементарно - само се сваля кората под волана и се вижда. На букса е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не,воланът е отключен,но немога да завъртя ключа ,само съвсем малко се врътва и дори неможе да даде контакт.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно, не бързай с клемореда, можеш да погледнеш твоя в какво състояние е, да не се окаже, че е от нещо друго в самия патрон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм,може ,но и друг проблем е ,че е автоматик и немога да я подмръдна... можете ли да ми препоръчате някоя фирма или сервиз ,които да ходят на място?

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматиците имаме аварийно преместване на лостът в неутрална. 

Но най-добре си викни ключар на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Автора на темата ако чете, може ли да сподели каква е била причината? Имам същия проблем в момента (ключът влиза, но не може да се завърти, волана не се заключва при изваден ключ)? Дали има вероятност да е от клемореда или целия патрон трябва да се сменя (което като гледам не е много лесно). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,ами проблемът беше ,че цялата конзола(тази която вкарваш ключа в нея и която заключва волана) беше прецакана. Извиках ключар на място и я оправи за 20 минути. Излезна ми около 200/250лв тогава

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...