Jump to content

Не мога да отключвам и не мога да заключвам


ert00

Recommended Posts

Добър вечер, имам следния проблем. Тази сутрин отидох  до колата и не можах  да я отключа, пробвах вратите след това багажника никакъв резултат, смъкнах прозорците с ключа като задържам  отключването и чрез дръпване на дръжките така успях да я отключа. Пробвах да я заключа но не се получи, пробвах копчето за централното и то не работи, ток има пали, върви, при проба за отключване лампите светват но не се отключва. Нямам дистанционно имам само ключ, машинките не се чуват, само багажника се отваря с ключа , но вратите не. Откачих клемите изчаках половин час и повече но не се получава. Проверих и бушоните не е от там. Някой може ли да ми даде съвет?  

Колата е а4 б5 1.6 1997 ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата на централното, виж отзад в багажника, мисля в левия калник беше, виж дали има влага, и пробвай с друга.Но първо си провери бушоните.

Редактирано от skype68
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В десния е, превключва но не върти. Мерси 

Още нещо да попитам моторчето сменя ли се или може да се оправи.

 

Редактирано от ert00
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо препои ВСИЧКИ спойки по платката на модула, преди да правиш каквото и да е друго, не се заблуждавай, ако спойка изглежда добре, минават се да повторя всичките без изключение, в едно 80% от случаите това решава проблемите с централното, освен ако няма нещо потрошено, обикновено помпената част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...