Jump to content

Разлики в маските зад бронята


stenli933

Recommended Posts

Колеги, гледам, че има 2 вида маски (очиларки) зад бронята. Някой знае ли какви са разликите, че на мен ми изглеждат почти едни и същи... Взаимозаменяеми ли са?

 

416.jpg

417.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че едната е фейс, а другата пре-фейс. При фейслифта няма един отвор за болт, който се намира отстрани на фара, след като се свали мигача на по-старите А3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен горните уши на фейса ми изглеждат по-раздути? По-конкретно ме интересува фейсова дали ще стане на моята а3-ка, която е префейс, но с фейс фарове и калници?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те отворите за закрепване към рогата са едни и същи, по спомен когато слагах нова на моята, в следствие от удар. А другите неща би трябвало да се закрепят без проблеми (калници, фарове).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се наложи да сменя фейсова. На няколко места ми казаха, че двете не са съвместими. Има разлика в чупките за фаровете. Мисля, че имаше 2-3 дупки, които на едната ги няма.

В повечето каталози, които съм проверил двете очиларки/маски се различават и по ОЕМ номер и по цена и не ги дават като взаимозаменяеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифтовите фарове се слагат с леко изрязване на калника,поразрови се из английските форуми има много хубава тема със снимков материал(изрязването е вътрешно и по никакъв начин не се забелязва при монтиран фар)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е ясно това с калниците, аз споменах по-горе, че съм с такива фарове и ФЕЙС калници. Просто колегата по-горе спомена за маската и някакви различия в чупките за фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...