Jump to content

Да покажем човечност


Wizi

Recommended Posts

Здравейте на всички,

 

Идва онази част на годината през която успяваме да си припомним колко всъщност е лесно да проявим капчица човечност. Да подадем ръка, да бъдем по-добри хора. Начините да направим това са безброй и всички до един са правилни. Сдружение Ауди Клуб България има традиция в подпомагането на кампании и ако не друго, то поне лично аз се гордея като част от това общество, че от доста време насам не сме пропускали да отчетем присъствие и че ще го направим и тази година отново!

 

Междувременно ми се иска да подсетя и всички Вас, които биха имали възможност да сторят добрина да не я подминават. Искам да помоля и всички от Вас, които имат конкретен зов за помощ да го споделят тук.

 

Сигурен съм, че говорим за нормални суми, които едва ли някой от нас не би могъл да отдели. Сетете се само, че с едни 20-30лв няма да станете по-бедни докато за някое дете това би донесло усмивка за много дълго време, ако получи скъпо желан подарък. Колко километра ще изминете с толкова лева зареждане на гориво? :) 

 

Жена ми например от няколко дена насам рови в този сайт и вече е поръчала няколко подаръка за деца в нужда:

http://plushenomeche.org/bg/

 

Оставам темата отворена за всички Вас със своите предложения!

 

 

Бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нямам много възможност да гледам, бих се радвал ако споделяте всякакви места, където може да помогнем за хора:

-с труд

-със средства

-с дрехи

примерно имаше една инициатива да дадеш/оправиш старото си колело на дете в нужда

 

Давайте такива неща, ако знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз имам дрехи,който не използвам и бих искал да ги даря,ако ги приемат и оценят жеста някъде,но не знам къде.Идеи?Редно е да споделя,че нямам възможност да отделя много време,но ако ми дадете насока ще съм благодарен

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има контейнери за дрехи по моловете... Аз там разчиствам, като преди това дрехите са изпрани, сгънати и прибрани в чист плик. Захабено/скъсано директно на парцали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.01.2018 г. at 15:24, Audi V6 написа:

Има контейнери за дрехи по моловете... Аз там разчиствам, като преди това дрехите са изпрани, сгънати и прибрани в чист плик. Захабено/скъсано директно на парцали.

Имало е кампания за 2017 на H&M,но за тази година нищо не се споменава за сега.Благодаря за насоката.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Кауфланд в Младост има контейнери за дрехи - точно до инвалидните места край входа. На БЧК са - тук има списък, но естествено е супер ориентир и всичко ти става ясно от първия път. Ето в тази статия има адреси - надявам се все още да са актуални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/3/2018 at 11:27 PM, Raino said:

Сега виждам темата, актуална ли е ?

 

 

Тази тема винаги е актуална. Тя няма начална дата или край. :) Човек сам си преценява кога и какво може да отдели и го прави. Просто през Коледните дни желанието ни да добавим екстра усилия е по-голямо :)

 

:gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За тези, които които са имали (или имат) и японска машина и досег с един много добър човек и майстор, може да погледнат тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?s=403cf0448d603aeb40e24ec55444e22a&showtopic=39505&st=0&p=357542&#entry357542

 

За автора на темата - default_gut.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bat_Vite написа:

За тези, които които са имали (или имат) и японска машина и досег с един много добър човек и майстор, може да погледнат тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?s=403cf0448d603aeb40e24ec55444e22a&showtopic=39505&st=0&p=357542&#entry357542

 

За автора на темата - default_gut.gif

+ от мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...