Jump to content

S tronic


petarlazarov

Recommended Posts

Всеки сам да си избира къде да си прави кутията! Този форум е за ,да споделяме проблеми и как сме ги оправили!

Когато някой попита къде да си оправи кутията, аз и още хора от форума препоръчваме Мишо. Не защото сме платени негови тролове, а защото сме ползвали услугите му и то с добри резултати.

Ако някой колега е доволен от друг сервиз нека да сподели, не мога да си обясня защо нападате  вербално, Мишо и клиентите му? При условие ,че още не съм чел да клиент с неоправена от него 7G tronic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 398
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Незнам кой трол ,кой кого напада и кой ко е правил при въпростният "майстор" но при положение че ремонтите в кинти при него са в диапазона 6-8 бинки незнам просто таз кутия как няя да тръгне идеално....

Простата сметка

3000 мехатроник нов

2000 съединители

700 масло филтри + 500 ако има външен филтър от евтинийката

1500 труд..............

И ако всичко е наред с екуто и помпата няя начин да не тръгне..

Така правят повечето "добри майстори" + маховик за около 2000 че и той много влияел на кутията(думи на "майстора")....

Така че всеки си има мнение я по патила я по от тук таме,в крайна сметка който плаща той поръчва......

Мойта кутия примерно след премеждията в МиД ауто Варна(и те големи разбирачи и грандомани)след като ми усраха кутията и ми писна да се разправям с тях, си я правих аз с помоща на един приятел и адаптация от разбиращ материята човек кутията заспа.......

И аз не съм чул някой недоволен от ремонт на 7G tronic където и да е :)

 

Редактирано от blavod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2019 г. at 19:58, Prophian написа:

Да се 'боготвори' някакъв майстор, е смешно, говорим за кутии, дето са масови от 10 и повече години, имат краен брой физически компоненти, което означава, че не е някаква ядрена физика.

100% има доста места, където се справят поне толкова добре, колкото въпросният майстор. 

Тук споделят хора мнения от личен опит. Аз също от опит ще кажа, че Мишо ЗНАЕ какво прави, независимо дали колата е на 5 или 15г. и за какъв проблем се обръщаме към него. Като има и други места, където се справяли толкова добре, колкото Мишо (в което съм УБЕДЕНА, че НЕ Е така), не си давай комплексарското мнение тук, относно човек, когото явно дори не си срещал, камо ли да казваш дали е добър, дали не е, боготворен ли е и т.н.

На 19.08.2019 г. at 0:14, blavod написа:

Незнам кой трол ,кой кого напада и кой ко е правил при въпростният "майстор" но при положение че ремонтите в кинти при него са в диапазона 6-8 бинки незнам просто таз кутия как няя да тръгне идеално....

Простата сметка

3000 мехатроник нов

2000 съединители

700 масло филтри + 500 ако има външен филтър от евтинийката

1500 труд..............

И ако всичко е наред с екуто и помпата няя начин да не тръгне..

Така правят повечето "добри майстори" + маховик за около 2000 че и той много влияел на кутията(думи на "майстора")....

Така че всеки си има мнение я по патила я по от тук таме,в крайна сметка който плаща той поръчва......

Мойта кутия примерно след премеждията в МиД ауто Варна(и те големи разбирачи и грандомани)след като ми усраха кутията и ми писна да се разправям с тях, си я правих аз с помоща на един приятел и адаптация от разбиращ материята човек кутията заспа.......

И аз не съм чул някой недоволен от ремонт на 7G tronic където и да е :)

 

Колега, след като сте толкова компетентен, за да си направите кутията сам, защо сте търсили услугите на въпросният "майстор" Дайте телефонен номер за контакт при проблем да се обръщам към Вас, след като Мишо е "скъпчия" и "компетентен" скъпчия. 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият комплексар в темата си ти драга :) 
Иначе с въпросният Мишо съм си имал вземане даване, правил съм 2 автомобила при него, доволен съм, но същите неща съм ги правил и другаде и то със същото качество. (Един път в Друмник и при едни младежи в с. Волуяк, дето през деня работят за Порше, вечерта в техен сервиз)


Та "комплексарке", не се изказвай без да знаеш 🙂

 

Едит: много ревностно го защитаваш нещо, друга работа нямаш ли си ?

Редактирано от Prophian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти драги ми некомплексар, от личен опит ще ти кажа, че и аз съм ходила по "майстори" и съм давала свят пари и проблема си оставаше, докато не отидох при БОГОТВОРЕНИЯ МАЙСТОР и за прилична сума ми е отстранил проблема. Та тъй че, Колега, не съм комплексарка, а изразявам мнение, което не си смуча от пръстите.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама давай си бе (мнението), само не ме нападай :) Защото "човека, който избива комплекси", реално вижда себе си в другите :)

Редактирано от Prophian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 19.08.2019 г. at 0:14, blavod написа:

Незнам кой трол ,кой кого напада и кой ко е правил при въпростният "майстор" но при положение че ремонтите в кинти при него са в диапазона 6-8 бинки незнам просто таз кутия как няя да тръгне идеално....

Простата сметка

3000 мехатроник нов

2000 съединители

700 масло филтри + 500 ако има външен филтър от евтинийката

1500 труд..............

И ако всичко е наред с екуто и помпата няя начин да не тръгне..

Така правят повечето "добри майстори" + маховик за около 2000 че и той много влияел на кутията(думи на "майстора")....

Така че всеки си има мнение я по патила я по от тук таме,в крайна сметка който плаща той поръчва......

Мойта кутия примерно след премеждията в МиД ауто Варна(и те големи разбирачи и грандомани)след като ми усраха кутията и ми писна да се разправям с тях, си я правих аз с помоща на един приятел и адаптация от разбиращ материята човек кутията заспа.......

И аз не съм чул някой недоволен от ремонт на 7G tronic където и да е :)

 

Относно последното ти изречение мога да кажа,че определено не си слушал и не си чел достатъчно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти обадили се или просто се направи на интересен........

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като вече ползвах ослугите на Мишо , мога да кажа само едно "точен и ясен", сваляш правиш и забравяш , които разбрал, разбрал , разни хора разни идеали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да повдигна темата, тъй като моята кутия е с всичко сменено от Мишо, каква е идеята да се дигат наляганията на мехатроника, нещо което той ми каза че прави на всяка кутия. Но и така не питах защо.

Sent from my GM1900 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте аз също имах проблем с ритане при преминаване от 2-ра към 1-ва и това като загрее. Смениха ми мехатроника и всичко заспа. Не се разбира кога минава от предавка в предавка.

Редактирано от iwormnetskyq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя случай нямам време да търся човек които да се заеме да я прави с ремонтен комплект и то да не ми даде никаква гаранция, че ще се оправи. Колата ми трябва всеки ден, ако ще я мъкна тука там да си правят опити с цел да спестя пари по добре да я сменям с работеща. Това с адаптациите в 99% от случаите не помага, ами временно за 1-2 дена и пак се почва.

 

Пак казвам не съм автомобилен механик. Просто споделям с моята какво беше положението и какво я оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте пичове! Някой знае ли как се прави това адаптационно шофиране, как трябва да се изредят предавкит и др, никъде не намирам и си блъскам главата вече в стената 😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е перфектно , че няма движение , но си трябва и човек, който му разбира 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Tonikaradjov написа:

Здравейте пичове! Някой знае ли как се прави това адаптационно шофиране, как трябва да се изредят предавкит и др, никъде не намирам и си блъскам главата вече в стената 😂

Трябва ти VAS или ODIS за тая работа. Само с каране не става.

Програмата ти казва какво точно да правиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптацията на кутията се прави и с ваг ком, имаме наличен най- новия и няма ядове с колата, в петък частите пристигнаха 5800лв с ддс клиентска цена от Елит кар! Добре че е тоз руснак че да каже как се прави и адаптационното каране :) 

F435D1D7-07FE-44B6-AD6C-D1957B5A0DD7.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...