Jump to content

Проблем с клапите на парното А6 С5


ZankoBg

Recommended Posts

Здравейте ,дано някой да може да ми помогне от известно време моторчетата на парното спряха да работят. Странното е ,че спряха да работят всичките едновременно, лятото без клима горе долу изкарах но сега когато не се отваря тази за свежия въздух (забила е на позиция да върти въздуха в купето) колата се поти ужасно. Единственното нещо което е сменено е комфорт модула,като не мога да кажа дали преди или след него спряха да работят. Стария се наводни. Колата е А6 С5 2000г. 2.5 ТДИ

Благодаря.

Редактирано от ZankoBg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте,

Темата е стара, но понеже имам същия проблем реших да я съживя.

Zankobg, ако си се оправил пиши как, моля.

Ако някой има идея къде може да е проблема нека сподели. 

При мен е почти същото, както при колегата, разликата е че клапите работят когато си искат (или работят всички, или нито една не работи) вентилатора върти.

Ще съм благодарен на всякакви идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, отново, няколко месеца по- късно реших да се захвана по - сериозно с проблема. Това, което направих е, че смених управлението на климатроника и нямаше резултат след това се опитах да направя адаптация на клапите, като влезнах в auto hvac, след това basic settings после на първи канал излизат стойностите на клапите, чува  се как клапите се движат и всички стойности стават нули, с изключение на последната десета позиция стои на 054 и не мърда. Някой ако се е занимавал с подобно нещо, ще съм много благодарен ако сподели дали е нормално тази клапа да има такава стойност.

Прикачам и снимка

20211002_175100.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...