Jump to content

Проблем с парно


Georgi A6

Recommended Posts

Здравейте колеги имам странен проблем с парното колата е ауди а6 4ф 2008г 3.0тди парното е настроено на топло, а духа студено от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вероятно клапаните на парното...

има няколко теми във форума, поразрови се и ще ги намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Georgi A6 написа:

Здравейте колеги имам странен проблем с парното колата е ауди а6 4ф 2008г 3.0тди парното е настроено на топло, а духа студено от какво може да е ?

Намерих другите теми колега, и смених клапаните вече трети слагам ( втора употреба) проблема си е същия надали всичките не работят

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезвъздушаване? понеже охл.система е доста обемиста (12-13л. събира) има няколко точки за обезвъздушаване.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, trackersoft написа:

Обезвъздушаване? понеже охл.система е доста обемиста (12-13л. събира) има няколко точки за обезвъздушаване.

 

А знаеш ли къде са точките за обезвъздушаване колега защото аз виждам само една на маркуча под предното стъкло който влиза в купето

 

Преди 11 часа, Georgi A6 написа:

Здравейте колеги имам странен проблем с парното колата е ауди а6 4ф 2008г 3.0тди парното е настроено на топло, а духа студено от какво може да е ?

Намерих другите теми колега, и смених клапаните вече трети слагам ( втора употреба) проблема си е същия надали всичките не работят

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Georgi A6 said:

А знаеш ли къде са точките за обезвъздушаване колега защото аз виждам само една на маркуча под предното стъкло

Just now, Georgi A6 said:

А знаеш ли къде са точките за обезвъздушаване колега защото аз виждам само една на маркуча под предното стъкло който влиза в купето

 

 

Да, в прикачения файл е показано.

audi_replace_coolant.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...