Jump to content

Audi A6 3.0iQ S-line 2004


Recommended Posts

Здравейте колеги! Мисля да разчупя обстановката. Сегашния автомобил ми се струва вече бавен и задните седалки ги ползвам само да си мятам якето там.. Затова и ще видя дали ще се намери някой, който да оцени автомобила! Ако няма, ще си го карам! 
Продавам:
Audi A6 C5 3.0iQ(ASN) Avant S-line 2004г. Автоматик.

Цена: 10 000лв. 

Тел. 0894329989

e-mail: kristiyan.osev@gmail.com 


Внесена от Швейцария 2015г, месец Октомври. Колата я внесоха мои близки, които се занимават с това след 3 месеца търсене. 
Когато я внесохме беше на 230 000км. Сега е на 250 000км. Има монтиран ГИ на 235 000км марка Ловато с голям изпарител, бързи дюзи и бутилка на мястото на резервната гума(17-ка оригинална с перфектна гума Michelin). Минати са всички технически прегледи и регистрации. С автомобила съм пътувал безпроблемно 6000км от България до Германия(през Швейцария и Холандия) и обратно. Ползва се всеки ден. В момента е вече на зимни гуми размер 205/60/16 Бриджстоун ДОТ 2012г но имат доста грайфер и са съхранявани правилно. Има също и комплект джанти 18` с летни гуми(подарък). 
Обслужена е напълно на 230 000км. включително и скоростната кутия, която работи безпроблемно във всички режими. 

Екстри:
- MMI система RNS-E, оригинално вградена с допълнително изведен AUX изход.

- Музикална система BOSE 

- полу-електрически седалки с подгрев и облицовка - кожа и плат "Speed". 

- Системи за безопасност - EBD, ASR, ESP, ABS

- Би-ксенонови светлини с автоматично регулиране. 

- Автопилот 
Забележки:
- Малко разкъсано на едната седалка

- Счупено захващане на капака на подлакътника(като на 90% от аудитата от тези години)

- Счупено ляво странично огледало, което е заведено като щета по Автокаско, но не можем да намерим същото... 

- Изтъркано копче за фаровете

- Фаровете са за полиране 

Много хора ще ме упрекнат че съм написал S-line. За тях ще кажа, че това нещо съществува само при последно произведениете бройки на платформата на 4B/C5. За справка може да попитате Любо и Цецо от D-Bros при които съм виждал другата такава в България(беше 2.5tdi). 

 

Автомобила е регистриран с платени данъци. Актуални застраховка ГО и Автокаско(ЛЕВ ИНС при Тони(daks)). 

 

ПП. Възможност за бартер за Audi TT 1.8tQ Roadster(кабрио) при възможност 225кс. от последните години на производство. 

Снимките не са правени с цел продажба. В линка, който следва ще допълня още снимки при първа възможност. 
https://photos.app.goo.gl/6VnSlnPX5ewRfvYY2

Редактирано от kristian92
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата. За тази цена трябва да е като нова!

10 hours ago, zizu said:

Здравей , 

За тези пари , колата би  трябвало да бъде "без забележки " :zustimm:

 

Успех с продажбата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е колата, колега. Има си своите забележки, но нищо сериозно. Успех с продажбата! Но и аз ще подкрепя колегите за цената.

Питай Любо от D-Bros как изглежда А6 C5 за 10к, при която нямаше за какво да се хванеш дори като повод за коментар на цената.  :) 

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оценявам коментарите ви колеги! Но в България има една интересна култура на пазАрене... Забележките... Огледалото, само намерете и каското ще го плати = 0лв. Изтъркано копче на фаровете = 25лв. Зашиване на салона, защото по-точното е разшит салон а не скъсан = 100лв Полиране на фаровете = 50лв. Здрав кожен подлакътник = 100лв. Нека това бъдат грубо 300лв. Точно колкото всеки ще иска надоло веднага от цената, въпреки че даже някой искат вече за 7000 да я купят :) Аз в момента не бързам с продажбата! Ако някой иска повече отстъпка може да отпаднат 18-ките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, странен народ сме - да. И на мен лично ми харесва колата, но цената ми идва в повече - наистина си търся кола, но А6 ми е доста голяма за момента. 2004-та е от последните на С5, но пак си остава тинейджър за 10к. Хубавото, че не бързаш с продажбата е, ако успееш да намериш правилния човек, който да я оцени и закупи - желая ти успех в това. Но със скромния ми опит в покупко-продажбите разбирам, че няма значение колко средства, усилия и време си набил - хората не са склонни да оценят това, когато отворят обявите и видят на какви пари вървят. Все още сме на "прееби другарче" и е трудно да се намери някой, който да повярва на непознат, че си е поддържал колата. Един приятелски съвет - снимай я по-хубаво и от повече места, че наистина снимките не са ясни, ама изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

26 minutes ago, darknessevil said:

Колега, странен народ сме - да. И на мен лично ми харесва колата, но цената ми идва в повече - наистина си търся кола, но А6 ми е доста голяма за момента. 2004-та е от последните на С5, но пак си остава тинейджър за 10к. Хубавото, че не бързаш с продажбата е, ако успееш да намериш правилния човек, който да я оцени и закупи - желая ти успех в това. Но със скромния ми опит в покупко-продажбите разбирам, че няма значение колко средства, усилия и време си набил - хората не са склонни да оценят това, когато отворят обявите и видят на какви пари вървят. Все още сме на "прееби другарче" и е трудно да се намери някой, който да повярва на непознат, че си е поддържал колата. Един приятелски съвет - снимай я по-хубаво и от повече места, че наистина снимките не са ясни, ама изобщо.

Тиинейджър е колега, но за 10к нещата които предлага този автомобил аз не виждам друг който да може да ги предложи същите. Вярно че 4f се намира за тези пари, но пълни гробници! Отделно е и че модела е мнооого рядък! Някой някога е платил пари за да бъде колата точно такава! На мен автомобила само с ГИ и първоначалното обслужване ми излезе 12 000лв. т.е. Не търся печалба, но знам колко би струвал такъв автомобил да си внесете от Швейцария ;) Колата до 2011г е била в първия собственик и обслужвана само в официален сервиз на Ауди! Има доста записи за дреболии като: смяна на чистачки всяка зима, пълнене на оригинална течност за чистачки, само оригинални масла и консумативи, оригинални свещи 3 смени и т.н. Като дотогава е била на 180 000км 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия С-лайн, който си виждал при Д-брос беше моя. 

 

Помня ти колицата и изглеждаше много свежа и хубава, предполагам, че с коментар на цената някой ще я оцени :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги!

Цената на автомобила до Нова година е 9500лв. Има възможност комплекта 18-ки джанти с гуми да си остане в мен и цената да е 9000лв. 

Весели празници! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎29‎.‎11‎.‎2017‎ г. at 21:33, kristian92 написа:

Много хора ще ме упрекнат че съм написал S-line. За тях ще кажа, че това нещо съществува само при последно произведениете бройки на платформата на 4B/C5. За справка може да попитате Любо и Цецо от D-Bros при които съм виждал другата такава в България(беше 2.5tdi). 

Има и една 2.7 битурбо. В момента се продава на части. Беше на мой приятел.

Да се счита за ЪП. Колата ти е хубава и си струва парите. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За много години колеги! Бъдете здрави и все така верни на марката ;)
     Актуално състояние на автомобила - сменено масло на двигател, маслен филтър, горивен филтър, въздушен филтър и филтър купе. Сменен пистов ремък. Заменен тройник на охладителната система с метален и нов антифриз. Автомобила е на 265 000км. 
Цената е 10 000лв с двата комплекта джанти. 

ПП. Интересно ми е вие как предпочитате колеги: Да оставя колата в оригиналното и състояние на боята с дребни почти незабележими дефекти(само с лупа може би....) или да я мина по каско и да пребоядисам цялата. Питам защото днес човек се отказа от покупка заради това че имала дребни драскотини и пребоядисван заден калник(което аз лично не различавам но..). 
Също въпреки че е написано, ще запиша отново - зимни гуми ДОТ 2012г с 5мм грайфер, съхранявани правилно през лятото (на тъмно, хладно и в правилно положение). Много проходим и безопасен автомобил в зимни условия. Летните гуми към 18-ките джанти са 3 в добро състояние, но 4-тата е за боклука, затова и съм записал че са всичките подарък към джантите, защото ако им сложа чисто нови гуми, надали някой ще сметне минимум 1000лв отгоре за тях :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилен отговор за боята няма -- това е като в казармата, еб@ваш ли старшината или не, няма правилен отговор. Ако оставиш сегашната боя -- "защо има драскотини", ако я пребоядисаш, "значи криеш някакъв по-сериозен проблем". Личното ми мнение -- да не се боядисва. Но за мен колата е средство за придвижване, а не фетиш за лъскане и глезене.

 

ПП: Quattro е супер през зимата (и на мокро през лятото ;)), стига да не забравиш, че помага при тръгване, но не и при спиране :P...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,и честита нова година на всички!!!!

аз сам човека който се отказа от покупката на автомобила на колегата.не целя да се заяждам с никого но мисля да споделя мнението си относно автомобила му...

знаейки за забележките на колата а именно изтърканото копче на фаровета,счупеното копче на подлакътника,фаровете за полиране,и малкото скасано на седалката и счупеното странично огледало,реших да тръгна от видин и да купя колата.

относно мотор и ходова част, те са без забележка ,но колегата не ми беше казал че колата има доста външни забележки а именно-предна броня ожулена в дясно ниско,преден десен калник с деруга,предна дясна врата с ръжда около 5 стотинки,заден десен калник с ,,портокалов,,ефект боядисан нескопосано и отгоре на всичко лака му е започнал да пада-не ми беше нужна лупа да го видя,започнала ръжда около стъклото на задната врата.летните гуми от четери станаха три,в по горния пост на колегата,това не го пише а едва сега,зимните гуми са според мен за боклука...сега всеки може да си прецени дали за тази максимална цена на този автомобил си заслужава.а не колегата да ми показва полицата от автокаското,и да ми казва да си я оправя сам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,и честита нова година на всички!!!!

аз сам човека който се отказа от покупката на автомобила на колегата.не целя да се заяждам с никого но мисля да споделя мнението си относно автомобила му...

знаейки за забележките на колата а именно изтърканото копче на фаровета,счупеното копче на подлакътника,фаровете за полиране,и малкото скасано на седалката и счупеното странично огледало,реших да тръгна от видин и да купя колата.

относно мотор и ходова част, те са без забележка ,но колегата не ми беше казал че колата има доста външни забележки а именно-предна броня ожулена в дясно ниско,преден десен калник с деруга,предна дясна врата с ръжда около 5 стотинки,заден десен калник с ,,портокалов,,ефект боядисан нескопосано и отгоре на всичко лака му е започнал да пада-не ми беше нужна лупа да го видя,започнала ръжда около стъклото на задната врата.летните гуми от четери станаха три,в по горния пост на колегата,това не го пише а едва сега,зимните гуми са според мен за боклука...сега всеки може да си прецени дали за тази максимална цена на този автомобил си заслужава.а не колегата да ми показва полицата от автокаското,и да ми казва да си я оправя сам. 

Твое мнение, твое виждане.. колата си остава моя засега. Успех с търсенето!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата гледал колата е прав, то това говори много лошо за колегата Кристиян92, защото тука във форума се държи на неписани правила за стандарт когато колата е форумна!! Лошото е че някой колеги се възползват от това чисто търговски , което е доста лошо не само за форума , но и за колегите които педантично подържат колите си и найстина се стараят да си останат при продажба в колеги а не в случайни хора!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е реална година. Рамата е WAUZZZ4BX4N073525 . Няма удари в БГ.

99.9% съм сигурен, че километрите са връщани...с много. Вероятно от " Колата я внесоха мои близки, които се занимават с това след 3 месеца търсене."

Близките са го "близнали" с едно 150к :)

На 230к аудитата от Швейцария нямат " - Малко разкъсано на едната седалка ".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в самото начало беше ясно , че обявата не е съвсем прозрачна. 

 

 

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау... Нещо Tapatalk приложението е спряло да ми дава известия за коментари... Можете да си давате мненията колкото желаете.. Автомобила 2011г е бил на 180 000км с последна информация в официален сервиз на Ауди с 1-ви собственик. Преди да платя колата съм видял снимки, както на километража така и на състоянието на автомобила, снимани в Швейцария, не на автовоза. 

На 8.01.2018 г. at 0:25, Pagemakerboy написа:

Колата е реална година. Рамата е WAUZZZ4BX4N073525 . Няма удари в БГ.

99.9% съм сигурен, че километрите са връщани...с много. Вероятно от " Колата я внесоха мои близки, които се занимават с това след 3 месеца търсене."

Близките са го "близнали" с едно 150к :)

На 230к аудитата от Швейцария нямат " - Малко разкъсано на едната седалка ".

 

Колега, твоите 99.9% можеш да си ги навреш..... точно там и после да си ги "близнеш"... Аман от разбирачи във форума, които даже не са видели колата... "Малкото разкъсано" е разшито между плата и кожата и стана докато я ползвах аз, а не когато я внесох! 

Още в първия пост съм описал че летните гуми към джантите(18) са подарък, не сметнах за нужно да обясня че 3 са в добро състояние Goodyear Eagle F1, а 4-тата е зле Pirreli, защото скъсах гума накрая на лятото и трябваше да издържи 2 седмици докато сложа зимните. Затова съм ви дал и цена без този комплект, защото мога да си ги продам отделно или да си ги пазя. 

Зимните гуми са Bridgestone Blizak LM32 DOT 2012 размер 205/ 60 / 16 с 5мм грайфер съхранявани всяко лято на тъмно и прохладно място в правилно положение. Някак не мога да си обясня как 2 дни преди срещата с колегата бях на разходка в планината над Сандански на около 1500м н.в. с около 20-30см сняг и черен път и той твърди че гумите са за боклука... Много добре знаем че 90% от автомобилите в България не са с чисто нови гуми или са с ефтини китайчета с неизвестни качества. Преценил съм че гумите имат ресурс още един сезон най-малко, затова и карам с тях. Не мисля че едно мнение на човек без доказани компетенции, може да се смята за основополагащо за състоянието на автомобила ми! 

 

ПП. И пак ще ви кажа, автомобила няма да го пребоядисам заради дребни забележки, въпреки че по Автокаско няма заведена нито една... Аз автомобила го ползвам всеки ден и от време на време на далечни дестинации като имам пълна увереност в състоянието му, като го подържам такова! Затова, който желае да си закупи шоурум автомобил, нека заповяда в представителствата на Порше в България! ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с тоя тон няма да пожънеш добро, а и не само с продажбата на автомобила. Разбирам, че всеки си харесва колата, но също така всеки има право на собствено мнение - навиране на разни работи някъде си определено не е най-добрият подход. Форумът е публичен, обявата е публична и тук е място за коментари - всеки може да изкаже мнението си.

 

Успех с продажбата на автомобила все пак! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, darknessevil написа:

Колега, с тоя тон няма да пожънеш добро, а и не само с продажбата на автомобила. Разбирам, че всеки си харесва колата, но също така всеки има право на собствено мнение - навиране на разни работи някъде си определено не е най-добрият подход. Форумът е публичен, обявата е публична и тук е място за коментари - всеки може да изкаже мнението си.

 

Успех с продажбата на автомобила все пак! :)

 

Затова първия ми коментар беше, че това е просто мнение на колега. Вадейки обаче заключения върху състоянието на автомобила на база умствен капацитет и четени теми във форума е смешно... А пък колегата, който ми изкара номера на рамата от някъде може да сподели от къде е ;) 
 

Ако администратора прецени може да махне коментарите, които смята за неуместни 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път пиша - Обявата не е прозрачна !!! 

 

Сега , твърде вероятно е да  изтрият моето мнение , вместо на  културния и коректен продавач.!!!???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, номерът на рамата ти е публично достъпен. Има ли някакъв проблем в това, че го е написал?

Във форума има човек, който може да извади историята на автомобила срещу скромна сума. Аз на твое място бих се свързал с него и като получа съответната информация - да я кача публично тук.

Поздрави!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, kristian92 написа:

 


Колега, твоите 99.9% можеш да си ги навреш..... точно там и после да си ги "близнеш"... 

Преди 3 часа, kristian92 написа:

 

Ако администратора прецени може да махне коментарите, които смята за неуместни 

 

 

 

 

С още един коментар,за навиране и близване....ще спреш да пишеш за 1 месец  !

 

Кои коментари,за теб са неуместни ?Продаваш кола,хората я коментират.Ако не ти харесват Неуместните(НЕУДОБНИТЕ)

коментари на колегите от форума....... -Мobile.bg  Cars.bg.  Olx.bg -в тях никой няма да те коментира .

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, darknessevil написа:

 

Колега, номерът на рамата ти е публично достъпен. Има ли някакъв проблем в това, че го е написал?

 

Във форума има човек, който може да извади историята на автомобила срещу скромна сума. Аз на твое място бих се свързал с него и като получа съответната информация - да я кача публично тук.

 

Поздрави!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Нямам нищо против да я провери, който желае. Просто рамата не съм я давал на никого и не знаех че е публично достъпна.. А иначе тази информация аз съм я виждал и ако някой иска информация да си направи сам труда да я получи, ако не вярва на написаното от мен. Аз не съм виждал обява с копирана такава информация никъде.. 

 

Преди 4 часа, zizu написа:

За пореден път пиша - Обявата не е прозрачна !!! 

 

Сега , твърде вероятно е да  изтрият моето мнение , вместо на  културния и коректен продавач.!!!???

 

Колега, някак се получава глух телефон и накрая на темата, когато някой прочете ще си каже че сигурно съм джамбазин, който се занимава с продажба на автомобили и иска да прецака някой с продажба на позакърпен автомобил на 500 000км....  Освен външните дребни забележки по автомобила, които за колегата са от решаващо значение за да съди за състоянието на автомобила, няма нищо друго което някой може да каже за автомобила.. Явно ще трябва да я пребоядисам цялата кола (пак казвам по автокаско и ще бъде безплатно) и след това ще бъде перфектен автомобил от Швейцария... Даже може да променя историята и да бъде нов внос... да я върна на 130 000км и ще бъде перфектния автомобил за българския купувач... Вместо това аз съм будала и казвам истината и чакам някой да я оцени.. Надявам се да се намери все пак ;) 

 

Преди 2 часа, levis написа:

 

С още един коментар,за навиране и близване....ще спреш да пишеш за 1 месец  !

 

Кои коментари,за теб са неуместни ?Продаваш кола,хората я коментират.Ако не ти харесват Неуместните(НЕУДОБНИТЕ)

коментари на колегите от форума....... -Мobile.bg  Cars.bg.  Olx.bg -в тях никой няма да те коментира .

 

Извинявам се публично за емоционалната ми реакция на коментара на колегата, който съдържаше невярна информация и неправилни заключения. 
А иначе за мен са неуместни коментари включващи заключения върху автомобила от хора, които не са го виждали, защото когато се включи нов читател на форума той би преценил, че хората пишещи тук имат някаква компетенция и понеже са чели много форума и разбират... Както в няколко теми ми се налагаше да обяснявам че S-line пакет на A6 C5 има и той не се състои от хромирани прагове от Allroad.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...