Jump to content

Audi A6 3.0iQ S-line 2004


Recommended Posts

Ако позволите малък офф :)
Видях коментари, че няма швейцарки на по 230к с разкъсано. Не е точно така. Просто зависи от "швейцареца". Ако е с по-тъмен цвят на кожата и бие глава у земята по няколко пъти "махала-махала" колата е доста вероятно да е доволно захабена и километража върнат там( въпреки, че е подсъдимо). 
Ако обаче се бръкнете хубаво има прекрасни екземпляри. Мога да ви покажа А4 2004-те като от завода. Хората които пазят автомобилите си често искат едни 2-3000 франка отгоре. За жалост нашите мили търгаши не проявяват интерес към подобни обяви. 

You pay peanuts, you'll get monkeys ;)

Успех на колегата с отстраняването на дреболийките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Малко ъпдейт, сменени тръби на картерните газове и PCV клапан - 450лв оригинални от Германия. Почистени бензинови инжектори. Сменен датчик температура - губеше антифриз от него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как гуми с дот 2012, да "стават" през 2018. И всеки китаец за 100лв на гума, с дот 2017 е в пъти за предпочитане, особено на куатро.

 

Относно боята - разбира се, че всеки нормален човек ще предпочете боядисана кола, вместо да се разправя с боядисване или каско сключено от друг човек.

 

Сложил си някви 50 снимки сигурно,  на 40 от които нищо не се вижда.  Направи 10 нови, след мивка, като снинаш проблемните детайли от близо, външни и вътрешни. Това ще ти спести много разправии. 

 

Километрите не са важни,  важно е състоянието. Явно техническото състояние е добро, но с тая цена ще си почакаш.

 

Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, petrishki написа:

Няма как гуми с дот 2012, да "стават" през 2018. И всеки китаец за 100лв на гума, с дот 2017 е в пъти за предпочитане, особено на куатро.

 

Относно боята - разбира се, че всеки нормален човек ще предпочете боядисана кола, вместо да се разправя с боядисване или каско сключено от друг човек.

 

Сложил си някви 50 снимки сигурно,  на 40 от които нищо не се вижда.  Направи 10 нови, след мивка, като снинаш проблемните детайли от близо, външни и вътрешни. Това ще ти спести много разправии. 

 

Километрите не са важни,  важно е състоянието. Явно техническото състояние е добро, но с тая цена ще си почакаш.

 

Поздрави 

 

Колега, аз имам пълно доверие в гумата за тази зима. Карах достатъчно на сняг и студени настилки и никъде не съм имал проблеми. Ако е нужно ще покажа и снимки. А пък за следващата вече ще трябват нови. 18-ките скоро ще минат на боя за поправка на дребни драскотини, за да са перфектни. 

 

Всеки нормален колега би избрал така, но и всеки друг нормален ще се оплаче че е пребоядисвана и ще каже че е била тотал щета ;) 

Снимки ще има нови, като ми остане време да се занимая с това. Нито една снимка не е правена с цел продажба, но може би в един момент ще ги направя професионални и ще напудря колата специално за продажба. Дотогава ще си се наслаждавам на колата :) 

 

А колкото до цената, скоро може да има актуализация. Малко и желанието за ТТ ми се намали. Най-вероятно ще премина към закупуване на Ducati Monster 620i dark, така че ако някой иска бартер ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Относно забележките само да кажа, че каското, за да ги плати, то трябва ти да ги заведеш като щети. Аз така ядох дървото от ДЗИ. Не ми признаха 2-3 щети след смяна на собствеността, когато купих моята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Лоша новина. Автомобила се сваля от продажба. Както си беше в перфектно състояние и започна да пуши бяло, губи антифриз. Ревизията на гарнитури и глави показа че са здрави. Остава блок. Засега е под въпрос дали ще се ремонтира или ще я продавам на части. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • levis locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...