Jump to content

А7 Зимни гуми


Jimiy

Recommended Posts

Здравейте ,преди два месеца купих Ауди А7 с размер на гуми 265/35/20 летни.Въпросът ми е дали мога да ги сменя с 255/35/20 зимни.Благодаря☺

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте ,смених гумите с горе дадените размери и ми светна лампичка 'bandenspanning controle' ,което значи 'провери налягането в гумите' :( Това ми беше мисълта относно въпроса за гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте , от вчера съм собственик на А7 4G SPORTBACK COMPETITION, 2017

Въпроса ми е , централния отвор същият като на А6 4G ли е- 66,6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, колеги,

 

Предстои ми закупуването на джанти/зимни гуми и се чудя какви биха могли да бъдат сложени на Audi A7 2016 3.0 TFSI от Канада? Рових се доста, навсякъде пише най-малко 19 инча за Американския вариант, но на други места пишеше, че ставали и 17ки и 18ки (за EU пазара), съответно те ще влязат ли изобщо и ако не, защо? Различни дискове ли слагат на двата модела? Вие какви използвате и какви ще препоръчате?

Редактирано от VPanaiotov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си PR Кодовете и ще разбереш с какви спирачни дискове си, спрямо размера им може да се каже дали ще влязат 18ки или пък 17ки.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата още не е пристигнала, та затова питах ориентировъчно. Ще изчакам и тогава ще го мисля. Благодаря ти! :)

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.12.2017 г. at 18:18, Jimiy написа:

Здравейте ,преди два месеца купих Ауди А7 с размер на гуми 265/35/20 летни.Въпросът ми е дали мога да ги сменя с 255/35/20 зимни.Благодаря☺

Не само че може, но дори е за предпочитане зимните гуми на тази кола да са точно с този размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, nikrga написа:

От Ауди така са преценили.

А и е логично зимните гуми да са малко по-тесни от съответните летни.

Много ми е интересно къде го видя тоя размер? 265 / 35 / 20 е размера за А7, без значение зимни или летни, това са преценили от Ауди, а това дали е логично за теб няма никакво значение.

 

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой -какво е преценил и кой каква логика има , но моята е с оригинални 275/30/21 ( така е от завода)

а в талона пише ,че трябва да е с 235/45R19 M+S

 Колата А7 4G SPORTBACK COMPETITION

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...