Jump to content

A4 2002 1.8TQ


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Червената Б6-ца 1.8T BЕХ ходихме да я гледаме в събота. Само, че момчето @Azot не дойде :D По телефона по-късно през деня заяви,че турбото било оправено и вече цената била "поне 9000 хил. лв". И тва за кола без парктроник през 2018г. :D:D

 

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма супер е, с повръщан махагон и радио от 1901-ва. Ай споко само, бахти 1.8Т-то, бахти чудото :steinigung:Баси пастирания коптор с грозни джанти и пукната броня :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колко искаш да струва тая кола? Това е много добра и търсена комбинация и на мен ми се вижда съвсем нормална цената. А собственик на самовару да коментира интериор на Ауди .. :D Харесвам субарутата ама интериора им датира от втората световна :hilezh:

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек... 9к+ за 14 годишна кола с 0 екстри... 1.8ТQ не е лошо в никой случай, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е трябва да има коментар на тая цена, пък и според състоянието и комбинацията на мотор и задвижване за собственика може и да си е нормална , но пък да няма кой да му в даде тая цена щото "е 14 годишна кола".

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 2 години дадох моята 1.8T quattro от 2002 за 6500лв с оправено турбо и на реални 200к. Само за инфо... и не се чувствам прецакан

Редактирано от bahkata007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, ole said:

А ти колко искаш да струва тая кола? Това е много добра и търсена комбинация и на мен ми се вижда съвсем нормална цената. А собственик на самовару да коментира интериор на Ауди .. :D Харесвам субарутата ама интериора им датира от втората световна :hilezh:

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

 

И все пак самуваруто не дрънчи като търкалящ се варел напълнен с камъни, но това е субективно. Ама да платиш тия пари, само защото комбинацията била такава е абсурдно. :stupid: Да не говорим, че това ще отиде на 12к като се обслужи, регистрира и т.н.

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E а де. И гола като пушка, поне на картинките.. Ни кожен салон, ни парктроници, за музика, навигации да не говорим. 9к минимум. Ако чете, успех му желая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече не се продава, мерси за хубавите пожелания реших да си я карам малко ще ми е трудно без пактроник и навигация, добре че поне има касетофон 8+2 и оригинален буфер в кората да свири нещо там, ама все пак нали е на 14 години по онова време е нямало такива "екстри", успех с намирането на автомобил, бих се радвал да споделиш какво си купил.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се беше обадил да не висят хората и да те чакат, можеше и твоята да купят. За щастие си бил некоректен и не е имало сделка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахме една друга, за нея е имало и парктроник и босе и рнс. Може би малко след твойта са ги създали. Момчето, което търси, още нищо не е купило, аз карам друго ауди, за б6 не мисля. Да си беше вдигнал телефона в събота. Меко казано педалски номер е това, което сътвори. Като си решил да не я продаваш, обади се да кажеш. Връзваш хора да висят пред вас сума време и дори не вдигаш телефона... Не знам как да те коментирам. Карай си със здраве тръца, продавай си стикерчетата, като пораснеш някой ден може и да осъзнаеш какво е коректно отношение и какво е да ти губят времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Lo_Ridah said:

Гледахме една друга, за нея е имало и парктроник и босе и рнс. Може би малко след твойта са ги създали. Момчето, което търси, още нищо не е купило, аз карам друго ауди, за б6 не мисля. Да си беше вдигнал телефона в събота. Меко казано педалски номер е това, което сътвори. Като си решил да не я продаваш, обади се да кажеш. Връзваш хора да висят пред вас сума време и дори не вдигаш телефона... Не знам как да те коментирам. Карай си със здраве тръца, продавай си стикерчетата, като пораснеш някой ден може и да осъзнаеш какво е коректно отношение и какво е да ти губят времето.

Не съм автокъща, че да те чакам да дойдеш, написах ти във Viber още преди да ми звъннеш, свери си часовника, а с какво се занимавам е лично мое проблем не мислиш ли? Карам си го и хич не се притеснявам особено от такива VAGINA-джий като теб, ако имаш друг проблем освен "чакането ти пред нас" може да ми звъннеш пак, може би точно от такива "купувачи" като теб не си дигам телефона, замисли се!

20 hours ago, DJANO said:

Ако се беше обадил да не висят хората и да те чакат, можеше и твоята да купят. За щастие си бил некоректен и не е имало сделка.

Не мисля, че в тази ситуация са нужни странични коментатори позоваващи се на странични мнения, за щастие на кой на мен на теб или на "купувача"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяга много сериозно си сбъркал човека на който да се репчиш. По най-елементарния начин се излагаш. Квалификации избягвай да раздаваш, при положение, че си се държал крайно некоректно. На мен не си ми писал нищо, не аз исках да купувам колата. Направил си уговорка с хора, които да ти дойдат на крака и ги връзваш да те чакат. Набор 95 ин бизнес брато.

18 minutes ago, Azot said:

може би точно от такива "купувачи" като теб не си дигам телефона, замисли се!

Момчето беше с парите в джоба. Няма да отидат за твоя кошер явно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Lo_Ridah said:

Симпатяга много сериозно си сбъркал човека на който да се репчиш. По най-елементарния начин се излагаш. Квалификации избягвай да раздаваш, при положение, че си се държал крайно некоректно. На мен не си ми писал нищо, не аз исках да купувам колата. Направил си уговорка с хора, които да ти дойдат на крака и ги връзваш да те чакат. Набор 95 ин бизнес брато.

Момчето беше с парите в джоба. Няма да отидат за твоя кошер явно.

Колата беше свалена от обява още 2 седмици преди да ми звъннеш, ти или твойте ''аверчета", ако мислиш, че 9 бона са много пари и като е бил с парите в джоба трябва да съжалявам много се бъркаш и не разбрах какво общо има кой набор съм, като ти и на 50 да си акъл може да не ти дойде, ако искаш да спрем до тук, казах ти ако имаш личен проблем обади се ще го обсъдим, писаници в стил кой съм аз не ми се четат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как беше свалена от обява, като я гледах в мобилето в четвъртък миналата седмица бе момче. Две седмици преди уговорката в събота е трети март. Виж и тука в темата линка кога съм пуснал. Както и да е, твоя кошник го научихме, важното е да остане следа за него, че ако някой някога реши да го гледа, да знае какъв е и що е. Или пък ще си е вечно твой, твоя си работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Lo_Ridah said:

Е как беше свалена от обява, като я гледах в мобилето в четвъртък миналата седмица бе момче. Две седмици преди уговорката в събота е трети март. Виж и тука в темата линка кога съм пуснал. Както и да е, твоя кошник го научихме, важното е да остане следа за него, че ако някой някога реши да го гледа, да знае какъв е и що е. Или пък ще си е вечно твой, твоя си работа.

Без да си видял автомобила освен на снимки според мен всички ще ти се доверят за състоянието му и какъв е що е, голяма следа ще остави да, смешен си приятел ходи си върши работата и не коментирай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек наистина се излагаш. Мама му деба като си бил некоректен толкова ли е трудно просто да се беше извинил деба?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...