Jump to content

Щуцер на вакуум помпа


герги

Recommended Posts

Пичове,имам следния проблем с колата на жена ми Polo 1,4 тди 2005.Губи вакуум от някъде и втвърдява педала на спирачките след няколко натискания.Съмнява ме щуцера който излиза от тандем помпата,защото много играе в леглото си.Може и да е клапана който е на същия маркуч.Та въпроса ми е как се вади щуцера от тандем помпата,струва ми се като бърза връзка някаква,но за да не го счупя без причина,ако някой може да ме насочи?Също дали така трябва да мърда в леглото си този щуцер.Ако проблема пък е в клапанчето,със целия маркуч ли върви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето е валцован е и не се вади.Ако играе губи вакум и затова се дърви педала.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен това ме съмнява,но заради това да сменям помпата ли?Може да пробвам да го уплатня с нещо,К+Д или нещо подобно.Или да му навия резба и нов щуцер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го лепих веднъж с дукомпонентно лепило и изкара 5-6 месеца.Така като я гледам тая прословута помпа според мен всеки стругар би го накарал този щуцер да не мърда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава като си вземеш помпа,трябва да си вземеш и маркуч.Как го монтираш към новата помпа? Може би все пак се разглобява някак си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...