Jump to content

Избор на камера за колата


Recommended Posts

Иска ми се да си закупя камера за колата, спрял съм се на два модела към момента:

 

https://www.amazon.co.uk/Recorder-170°Wide-Detection-Parking-G-sensor-Black/dp/B06Y2C986L/

https://www.amazon.co.uk/Dash-Cam-3-5-camera-Built-Black/dp/B0756ZCPNQ

 

Повече от 100-120лв не ми се дават за тая джаджа. Може ли в тоя бюджет да се вземе нещо прилично? 

И на двете има видеа в ревютата, но са ужасни, чак си мисля че са ги качили в 480п или 640п....

Иначе рейтинга им е добър.

 

Ако ползвате вие нещо, давайте предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И задължително я носиш да и правят вуду магия, че гледай на Явор камерата какви неща снима- коли в насрещното, падащи предмети върху колата:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуду магия ми направиха в ЛевИнс :D

От olx взех една мишка, много модерна преди години, от един нърд, даже ме привика пред ректората на СУ, да не му открадна техниката:D

 

Тия камери повечето им функции май са без особен смисъл.

В другата тема се препоръчва един и същ модел от септември насам, толко ли пък да е модерна не знам. Цената е по-ниска от на тия. та се зачудих ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teя камери последно имат ли някаква съдебна тежест, важат ли като доказателство в България, или си ги возите само за да качвате клипчета по форумите после? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При определени ситуации могат да добият тежест. Примерно спираш на светофар, пред теб пернишкия голф включва задна и те удря. Тогава камерата помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Audi_FeN_1 said:

Teя камери последно имат ли някаква съдебна тежест, важат ли като доказателство в България, или си ги возите само за да качвате клипчета по форумите после? :hilezh:

 

ако видео материалът е "събран" по подходящия начин, и въпреки това мисля че съдията има право да го отхвърли по собствено усмотрение. Но е като с презервативите историята, по-добре да го имаш пък после ще видиме какво къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да се погледне само за справка , а и върши работа да изкара от главата на другия участник в ПТП, мисли за някакви завъртяни лъжи...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал Yi Dash Cam - марка на Xiaomi, които правят много качествена техника. Освен, че е с хубав сензор, има хубаво приложение за телефон, с което да си сваляш клиповете. https://m.aliexpress.com/item/32624105206.html

 

Може да я има и в България на - аз я поръчах от горния линк и дойде за 2 седмици до пощата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш тубата, пускаш си някой epic crash компилация и гледаш - отдолу на повечето пише какъв е регистратора ;) Аресваш и така !

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата от aliexpress със сигурност някой да каже колко беше тавана на поръчката като стойност,преди да ти се наложи да ходиш в митници и да се занимаваш с мито и ДДС?

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PESHO OT MARS написа:

Какъвто и преди три години....

 

И той е със 100% сигурност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/28/2017 at 21:10, Audi_FeN_1 написа:

Teя камери последно имат ли някаква съдебна тежест, важат ли като доказателство в България, или си ги возите само за да качвате клипчета по форумите после? :hilezh:


Да, имат !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не обърнете внимание на огледалата с вградена камера, гпс и т.н.
Има добри модели за под и около 200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...