Jump to content

Загуба на Антифриз


peshaka1

Recommended Posts

Колеги имам въпрос  Колата е  100C4    2.0/115 Бензин Газ    / ААD  Губимисе  Антифриз  около  200 гр  за два дена  сменил съм  водните  съединения около водната помпа   течове  несе  виждат   но един приятел ми каза  че  ми  го издухва  през Капачката  тъй като предварението ми е голямо  и колата работи  на  около 100 гр  така  показва  и Уреда  за  температурата на водата   не ми  мазнее  предното стъкло  нямам течове  в краката  ??? Пали от раз сутрин  не прекъсва  работи   чадовник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да го издухва и през ауспуха от гарнитурата на главата.И това,че работи на 100гр. въобще не е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На дълъг път като тръгнеш със сигурност няма да имаш загуба на никаква течност.

От опит знам ,отлично старо ауди 100 на къси разтояния гори и губи от всичко.Тръгне ли на дълъг път 500,1000....км може да гори 7газ без да пипне и грам от коя да е течност !

За сравнение ежедневно каране смесен цикъл със задръствания около 50-70км загуба на антифриз седмично 1 водна чаша сега,а лятно време може и литър. Масло наливам на около 3 седмици 200гр.Хидравлика зимно време не доливам ,но лятото си наливам.Лятно време вдигам вискозитета на маслото на 15 сега е 5.Ауспуха ми е като аптека грам черно няма ,когато не работи на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...