Jump to content

Смяна салон от английска кола


flatku

Recommended Posts

Здравейте колеги. Въпроса ми е ще има ли много проблеми с подмяната на салон с друг такъв,но от английски автомобил ? Сегашния е кожен механичен без погрев а , новия пак кожен s-line пак механичен ,но погрев и надуване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Английския салон,  в седалката ако има датчик за ербега на пътника.....се намира в лявата седалка, при европейския е обратното, там пасажера е в дясно. Ако може да се разглоби и да се премести...:nixweiss:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го помислих,че най вероятно ще е така.Дали няма вариант , в който да излъжа,че винаги да е активен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меката част на седалките може да се свали и да се размени помежду си. Аз така си прехвърлих салона с подгрев от механични седалки, на ел. такива... 

 

Също за подгряването ще ти трябва и нов климатроник панел, както и окабеляване. Моето почти го вързахме и ако нямаш майстор, който да ти го направи, мога да те свържа. Отделно ми остана един излишен климатроник с подгрев, ако търсиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли следи от прехвърлянето на тези меки части.На каква цена предлагаш твоя климатроник и след монтирането му няма ли да се налага да се настройва нещо през програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги дадох на тапицер и нямам следи от обръщането. Реално не трябва разшиване на кожа.

 

Давам го за колкото го взех - 100лв. Задължително обаче какъвто и да вземеш трябва да му се махне компонент защитата - 1 час работа в ауди - 80 или 90лв не помня. Запазваш час, чакаш малко и си готов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Абе на времето сменях на едно бмв е39 салона платнен с кожен спртен от дясна тидидка.. всичко ок.. веперта воза мойта и ипоказвам екстрите.. викам гледай има памет... натискам 1 и.... нейната седалка се мести в няква безумна позиция

.. после почна да изкарва и други кахъри.. накрая продадох колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика дали има подгрев или не, дали имат памет или не, дали са ел или не и дали отзад се делят / падат или не, ако си със седан. При подгрева е букса, при ел-а е окабеляване, защото старото ще се запали, при паметта, комбинация от предните 2 + още една букса. Отзад разликата е голяма между делящите се седалки и неделящите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...