Jump to content

Проблем с дюза a4 b6 TDi


coffee

Recommended Posts

Здравейте, от около 1 месец имам проблем с дюза номер едно, установих проблема след като закачих колата на компютър.

Проблема беше следния до 70 градуса колата работи перфектно и след 70 градуса започва да работи на 3 цилиндъра това беше до преди 2 дена

сега проблема се промени още при запалването работи на 3 цилиндъра.

Въпроса ми е следния, дали според вас дюзата си замина или е възможно да е кабел или нещо друго?
Колата е Audi a4 b6 1.9TDI 101к.с.

 

п.с. знам че трябва да се отиде на сервиз но все пак да питам дали някой е имал подобен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така разбра, че е дюза? Трябвало е веднага на ремонт, че така се пука бутало, и други работи си отиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.01.2018 г. at 20:35, coffee написа:

Проблема беше следния до 70 градуса колата работи перфектно и след 70 градуса започва да работи на 3 цилиндъра това беше до преди 2 дена

 

Проблема е решен темата може да се трие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа трябва да се изтрие темата, току виж някой прочел, че 1.9тди има проблем сакън недейте. Аз тука съм прочел проблеми имат само 2.5 ,а 1.9 е неразрушим....

п.п. Майтапя се някой да не го приеме много на сериозно сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо след като написах за проблема никой не предположи даже от какво може да е за да ми помогне поне малко и след като дадох пари на вятъра и написах, че проблема е решен писаха 3ма ?

Редактирано от coffee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е писал,защото вероятно никой не се е сблъсквал с този проблем,който се е появил при теб.Можеше преди да питаш тук да боднеш една диагностика и да споделиш какво е показало.Така както си попитал в началото на темата можеше само да се гадае какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@veselin velchev Май съм описал как съм разбрал за проблема.

На 3.01.2018 г. at 20:35, coffee написа:

Здравейте, от около 1 месец имам проблем с дюза номер едно, установих проблема след като закачих колата на компютър.

Нарочно не съм отговорил и на @sweetlioo и той пита за същото.

Редактирано от coffee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една приказка "на Сърдитко-Петко, празна му торбата".

Е явно твоята е празна, продължавай да се сърдиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...