Jump to content

DRL на дългите


diqn_bs

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Искам да ви попитам какъв е тоя модул и от къде мога да си намеря такъв, където се връзва на крушките на дългите и светят на 30% и се използват за дневни светлини. Даже имат и някакви функций изпращане до вкъщи и т.н. Разбрах ,че има колега в форума ,който ги продава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв модул, не знам дали човека от форума продава същия. Монтира се лесно, има схема за монтаж. Мога да ви дам телефон на л.с.  Аз го ползвам близо 2 години и съм доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, vladi написа:

Аз съм с такъв модул, не знам дали човека от форума продава същия. Монтира се лесно, има схема за монтаж. Мога да ви дам телефон на л.с.  Аз го ползвам близо 2 години и съм доволен :)

Пусни телефона тука може и други колеги да се възползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с подобен модул от почти 3 години,намерих го в ОЛХ и за мой късмет се оказа продавач от моя град.Монтажа е лесен ,стига да имаш елементарни познания.има настройки за силата на светлината от 25 до 50% ,изпращане до вкъщи със забавяне 5,10,15..........сек. и още някакви екстри мисля.Включват се малко след стартиране  на двигателя ,чува се и характерен звук от модула ,и малко след изключване  на мотора се изключва и ДЛР-а. В началото ме дразнеха ,че светят жълто и бях решил да сменям крушките с ЛЕД такива, но се оказа ,че няма да работят с пониженото напрежение и се отказах от тази манипулация.Нямал съм проблеми с модула и куките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Гавраил написа:

В началото ме дразнеха ,че светят жълто и бях решил да сменям крушките с ЛЕД такива, но се оказа ,че няма да работят с пониженото напрежение и се отказах от тази манипулация.Нямал съм проблеми с модула и куките.

Tози на cardrl можеш да го нагласиш и на 100% в случай, че си лед крушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Гавраил написа:

И аз съм с подобен модул от почти 3 години,намерих го в ОЛХ и за мой късмет се оказа продавач от моя град.Монтажа е лесен ,стига да имаш елементарни познания.има настройки за силата на светлината от 25 до 50% ,изпращане до вкъщи със забавяне 5,10,15..........сек. и още някакви екстри мисля.Включват се малко след стартиране  на двигателя ,чува се и характерен звук от модула ,и малко след изключване  на мотора се изключва и ДЛР-а. В началото ме дразнеха ,че светят жълто и бях решил да сменям крушките с ЛЕД такива, но се оказа ,че няма да работят с пониженото напрежение и се отказах от тази манипулация.Нямал съм проблеми с модула и куките.

Ако е удобно ,може ли да споделиш как става монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки квартален алармаджия ще ви замеря с такива модули от тука до луната и обратно - не е като преди 10 години да са някаква екзотика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора ,по-лесно ми е да го свържа от колкото да обясня :hilezh:, по смътни спомени : намираш + след контакт за управляващия кабел, "-" за купето ,за основното захранване "+'' някъде под волана имаше доволно "+"сови кабели и за дългите трябва да проследиш къде им е захранването и ги подвързваш за тях , те са 2-ва. при мен мисля ,че бяха сиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
На 15.01.2018 г. at 19:27, Гавраил написа:

Към автора ,по-лесно ми е да го свържа от колкото да обясня :hilezh:, по смътни спомени : намираш + след контакт за управляващия кабел, "-" за купето ,за основното захранване "+'' някъде под волана имаше доволно "+"сови кабели и за дългите трябва да проследиш къде им е захранването и ги подвързваш за тях , те са 2-ва. при мен мисля ,че бяха сиви.

Темата е стра,но искам да попитам някой има ли идея или схема на цветовете на кабелите под волана с които да зхраня ДРЛ модула?

По цветове! Става въпрос за А4 Б5 99г

Редактирано от valkilmera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...