Jump to content

Монтиране на мулти волан


stefan112

Recommended Posts

Колата е ауди а6 ц5 1998 година и е без мулти волан намерих същия волан като моя но с мулти взех и лентовия кабел трябва ли ми нещо друго за да го подкарам и пускат ли се някакви нови кабели и тн. '' Бусе система касетофон ауди концерт "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и модул за мултиволан-а, който се намира при релетата.

Прилича на двойно реле, без него няма стане нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз имам ли инсталация до този модул или дрябва да се пуска до него и може ли да те помоля да ми пратиш снимка на въпросния модул

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има схема как се вързват кабелите от волана към модула и радиото? Това са снимки който ми ги прати момчето което ги е сваляло но нищо не се разбира от тях освен каде се намират а то това е ясно.... Помагайте! 

received_10211564185564370.jpeg

received_10211564185244362.jpeg

received_10211564185404366.jpeg

received_10211564185284363.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не ми е останало време... Лентовия кабел и волана съм ги сложил събота или неделя, ще се мъча с кабелите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посоченият модул на снимката е с номер 609. При мен е 616 и се монтира, така че цифрите да са наобратно. Ето това е описание на пиновете rozpiska_pinow_multifunkcji.png

Универсално е за всички модули за A6 C5 и някои от функциите ги няма при теб като CAN и управление на Tiptronic. Ще трябва да си го преведеш от полски. Пин 5 трябва да се свърже към пин Remo на радиото. С връзването към волана не мога да помогна, но ще се ориентираш, след като си преведеш таблицата. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също започнах да събирам необходимите неща за подкарване на мултиволана. Освен самият волан с бег-а, и управлението какво друго трябва? Срещна ли някакви трудности или всичко стана по план? Каква е разликата в лентовият кабел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти волан лентовия кабел с букси(те са две ти инаш една на твоя лентов кабел )  и модула с букса и 2 метра кабел г/д. Има разлика в лентовия кабел но махаш твия и слагаш нивия няма преправия.... Като си ги събереш пиши и ще помагам.Коя година ти е колата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата,който сваля нещата от колата ми прати снимка на релето,но то е с по-различни цифри и пише Нокиа,а не радио като на твоето.

Това ли е релето?e4ad295d696fc1db032e393a3a863ea7.jpg71e7b96c135c9f6092a4d69aeae876cc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ники 125кс. написа:

Също и буксите на лентовия кабел,така ли?

Да

Преди 3 часа, ники 125кс. написа:

Еърбега,трябва ли да се прави нещо с ваг кома по него след това?

Не... Само махни плюсовата клема на акумулатора! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ники 125кс. написа:

Колегата,който сваля нещата от колата ми прати снимка на релето,но то е с по-различни цифри и пише Нокиа,а не радио като на твоето.

Това ли е релето?e4ad295d696fc1db032e393a3a863ea7.jpg71e7b96c135c9f6092a4d69aeae876cc.jpg

Да... Ще стане... И буксата му вземи с десетина сантиметра кабели... Тази кола най вероятно има и телефон

Редактирано от stefan112
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля..прати снимки на волана ти

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...