Jump to content

Кутия на въздушен филтър


Amvo

Recommended Posts

Привет!

Имам едно запитване относно кутията на въздушния филтър за A3 1.8.

n94Xa6R.png

 

Освен ограденото с червено на дясната снимка има ли друга разлика между двете кутии? Лявата е моята, другата и тя е от 1.8 (поне така ми казаха). Доколкото видях на втората снимка номера отгоре на кутията е същия като на моя - 1J0 129 607 J, но може и да се бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лявата снимка е кутия за въздушен филтър на 1.8 20V APG,1999-2003 г.На дясната снимка кутията е на AGN,демек от първите 1.8 20V  при A3/8L/,1996-1998 г.

Трябва да се провери един и същ ли е захвата към дебитомера.На размери мисля,че са еднакви двата вида кутии,щом и номера отговаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последния отговор на колегата @GTX3071R се крие истината. Забелязал съм, че доста често окомплектоват с каквото е останало, особено при преминаване към фейслифт. Обратното също се среща, какъвто е случая с AGN-то на колегата. Трябва да се разходват произведените части все пак.:hilezh: Именно затова има и цели междинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз съм с тази от новия модел (лявата снимка). Засега не, просто ми беше интересно да разбера има ли разлика между двата модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...